Depremde hayatını kaybeden vatandaşlar dualarla yâd edildi

6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Erzurumluoğlu Camii’nde düzenlenen mevlid-i şerif programına katılan Başkan Güngör, “Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

 Mevlid I Şerif (2)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat’ta meydana gelen ve “asrın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için İl Emniyet Müdürlüğünce Erzurumluoğlu Camii’nde düzenlenen mevlid-i şerif programına katıldı.

 Mevlid I Şerif (1)

Esnaf, yeniden faaliyete geçirdiği işletmesiyle hayata tutundu Esnaf, yeniden faaliyete geçirdiği işletmesiyle hayata tutundu

Vali MükerremÜnlüer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen programda, depremde hayatını kaybeden vatandaşlar dualarla yâd edildi.

 Mevlid I Şerif (5)

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Başkan Hayrettin Güngör, “6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümü yaklaşırken Emniyet Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen mevlid-i şerif programında, depremde kaybettiğimiz kardeşlerimizi dualarla ve hayırla yâd ettik.Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Mevlid I Şerif (3)