Depremzedelere hamburger ikramında bulundu

Hacı Mehmet Şan Premium Grubu, Kahramanmaraş'ta 3. Etap Konteyner Kentte Depremzedelere Hamburger Dağıttı.

Kahramanmaraş’ın damak lezzetçisi olarak bilinen Hacı Mehmet Şan, Karacasu konteyner kentinde hamburger dağıttı.

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremde binlerce kişi evsiz kaldı. Depremzedelere yönelik yardımlar devam ederken, Hacı Mehmet Şan Premium Grubu da bir yardım kampanyası başlattı.

Grup, 3. Etap Konteyner Kentte depremzedeler için 10 bin ila 15 bin arası hamburger dağıtımı gerçekleştirdi.

Dağıtım için orada bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Şan, bu yardımı yaparken diğer esnaf arkadaşlarına örnek olmak istediklerini söyledi ve imkanı olan tüm esnafa yardım çağrısında bulundu.

Aykut Şan, "Bu acıların sarılacak bir yanı yok. Hepimiz yaşadık, çok büyük bir felaketti. Tekrardan hiç kimsenin yaşamasını istemem. Milletimiz için elimizden geleni yapacağız. Bu dağıtımı yaparak diğer esnaf arkadaşlara da örnek olmak isteriz. Ellerinden geldikçe her hafta cuma günleri aynı programı yapmaya çalıştıklarını dile getiren Hacı Mehmet Şan Premium Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Şan “Elimizden geldiğince her hafta cuma günleri program yapmaya çalışıyoruz. Bu hafta Karacasu konteyner kenti seçtik. Burada 10-15 bin arası burger dağıtımı yaptık. İlk günkü gibi ailemiz için de aynı acıyı yaşıyoruz. Yaşadığım süre boyunca da bu şekilde bu etkinlikleri devam ettireceğiz. Birlikte yaralarımızı saracağımıza inanıyoruz. Tekrardan Kahramanmaraş için güzel günler geleceğini düşünüyorum. Allah’ın izniyle de çok az bir süre kaldığını düşünüyoruz. Birlikte yaralarımızı saracağız” şeklinde konuştu." dedi.

Dağıtım, depremzedeler tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, Hacı Mehmet Şan Premium Grubu'na teşekkürlerini iletti.

Hacı Mehmet Şan Premium Grubu'nun bu yardım kampanyası, depremzedeler için önemli bir destek oldu.