Büyükşehir Belediyesinin Kütüphane Söyleşileri’nin konuğu Yazar Vehbi Vakkasoğlu olacak. 31 Mayıs Cuma günü NFK Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek söyleşide Vakkasoğlu, “Doğumunun 120. Yılında Necip Fazıl” konusunu ele alacak.

02 Doğumunun 120. Yılında Necip Fazıl’ın Hayatı Ele Alınacak

Türk Şiirinin Büyük Ustası Abdurrahim Karakoç İstiklal Üniversitesi’nde anıldı Türk Şiirinin Büyük Ustası Abdurrahim Karakoç İstiklal Üniversitesi’nde anıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin edebiyatseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Kütüphane Söyleşileri’nde bu hafta çok özel bir konu ele alınacak. 31 Mayıs Cuma günü Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek programın konuğu Yazar Vehbi Vakkasoğlu olacak. Maneviyat Dünyamızda İz Bırakanlar, Doğru Düşünme ve Başarma Sanatı, Üzüntüsüz Yaşamak, Ailede Sevgi Sohbetleri ve Kalp Sevmekten Yorulmaz gibi pek çok kitabı Türk Edebiyatı’na kazandıran Vakkasoğlu, “Doğumunun 120. Yılında Necip Fazıl” konusunu ele alacak. Saat 20.30’da başlayacak programda Vehbi Vakkasoğlu, Necip Fazıl Kısakürek’in fikir ve yazın hayatına ışık tutacak. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, söyleşiye tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.

Editör: Akif Arslan