DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu, partisinin Nurhak ilçesindeki faaliyetleri kapsamında önemli açıklamalarda bulundu. DEVA Partisi'nin yerel seçimlerde Kahramanmaraş genelinde rekor oy hedeflediğini belirten Karatutlu, bölge halkının desteği ve coşkusunu yerinde gördü.

Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin FETÖ müdahalesi davasına devam Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin FETÖ müdahalesi davasına devam

İrfan Karatutlu-1

Dr. İrfan Karatutlu, "Haydi başlıyoruz... Bugün, parti olarak Nurhak ilçemizdeydik. İlçemizin adayı Av. Hüseyin Tank bey ve partimize yeni katılan Nurhak'lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş'ımıza ve Nurhak'ımıza DEVA olmak isteyen herkesi, yerel yönetimlerde aktif rol almak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz," dedi.

İrfan Karatutlu,

DEVA Partisi'nin yerel seçimlere büyük bir motivasyon ve hazırlıkla girdiğini ifade eden Karatutlu, "31 Mart yerel seçimlerinde Kahramanmaraş'ta rekor oy alacağımıza yürekten inanıyorum. Halkımızın değişim ve gelişim arzusunu çok net bir şekilde gözlemliyoruz. DEVA Partisi olarak, bu beklentilere karşılık verecek, şehrimize ve ilçelerimize hak ettikleri hizmetleri getirecek kadrolara ve vizyona sahibiz," şeklinde konuştu.

İrfan Karatutlu

Karatutlu, DEVA Partisi'nin Kahramanmaraş'ta bir değişim rüzgarı estireceğini ve yerel yönetimlerde yeni bir dönem başlatacağını vurguladı. "Şehrimizin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek, halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek projelerimizle geliyoruz. Nurhak'tan başlayarak, Kahramanmaraş'ımızın dört bir yanına DEVA olacağız," diyerek sözlerini tamamladı.