Mehmet Balduk Vakfı kuruldu Mehmet Balduk Vakfı kuruldu

Fakir’den uçuşan tüylere çözüm!

Üstün Alman teknolojisine sahip Fakir Hausgeräte’in geliştirdiği şarjlı dikey süpürge ve alerjen bünyelere özel ürettiği hava temizleyici sayesinde sevimli patili dostlarınızla temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Fakir’den Uçuşan Tüylere Çözüm! (2)

Patili dostlarımızla yaşamı paylaşmak çok değerli bir duygu ve aynı zamanda büyük bir sorumluluk. Her yıl 11 Nisan’da kutlanan Evcil Hayvanlar Günü, bu duygunun ve alınan sorumluluğun farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Üstün Alman teknolojisine sahip Fakir Hausgeräte ise; geliştirdiği hayvan dostu iki farklı ürünle sevimli dostlarımızı şımartırken sahiplerinin de hayatını kolaylaştırıyor.

Fakir’den Uçuşan Tüylere Çözüm! (4)

Uçuşan tüylere ve kum taneciklerine son

Kedilerin her yere taşıdıkları kum taneleri ya da köpeklerin mama kırıntıları ya da dökülen tüyler… Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 şarjlı dikey süpürge, tüm bunları kolayca temizlerken, sahip olduğuAnti-Tangle özel başlık yapısı sayesinde tüylerin fırçaya dolanmasını engelliyor. Böylece tüyler çok daha kolay temizlenebiliyor. 24 kPa/200 Airwatt yüksek emiş gücü ve HEPA13 özelliğinin de bulunduğu dörtlü filtreleme sistemiyle emilen partikül ve alerjenlerin yüzde 99,99’unu filtreleyerek temiz hava üretimine yardımcı olan Fakir Bolt X Aqua Plus, özel tasarım bükümlü teleskopik borusu sayesinde kanepe ve sandalye altları gibi, patili dostlarımızın sevdiği yerlerin de kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. LED ışıklı başlığıyla en küçük kum tanelerini bile rahatça görmenizi sağlayan model, hızlı şarj özelliğiyle kesintisiz temizlik deneyimi de sunuyor.

Fakir’den Uçuşan Tüylere Çözüm! (3)

Luminoso Smart Plus ile alerjensiz tertemiz bir hava!

Fakir Luminoso Smart Plus hava temizleyici, tüylere alerjisi olanları sevindirecek bir teknolojiye sahip. BLDC motor teknolojisi sayesinde daha az enerji ile daha fazla verim sağlayan bu model; Yüksek Performanslı 6 Filtreli Hava Temizleme Teknolojisi ile evinizde alerjenlerden ve tozdan uzak tertemiz bir hava sirkülasyonu sağlıyor. 80 metrekarelik bir iç mekânın havasını 1 saatte etkili ve hızlı bir şekilde temizleyebiliyor. Üstelik mobil uygulama üzerinden uzaktan kumanda etmek de mümkün. Koku giderme ve sessiz çalışma özellikleri de bulunan Luminoso Smart Plus evinizin taze havasını korumak ve hava kalitesini yeniden tanımlamak için en büyük yardımcınız olacak.

Fakir’den Uçuşan Tüylere Çözüm! (5)

Fakir Hausgeräte Hakkında: H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kurulan Fakir; Almancada aile anlamına gelen Familie ile markanın kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşimiyle doğdu. Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla kurulan Fakir Hausgeräte, kısa zamanda Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar dünya genelinde büyümesini sürdüren şirket, 1985 yılında alınan kararla Saruhan Holding güvencesi ile Türkiye pazarına girdi. Köklü geleneğe sahip Saruhan Holding’in çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte bugün, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle “Köklerden Geleceğe” sloganı ile yolculuğunu sürdürüyor. Üstün Alman teknolojisi ile pazarın öncü, güvenilir ve sevilen markası Fakir Hausgeräte; sahip olduğu inovasyonları ile tüketicilerine sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Alman köklerinden aldığı güçle teknoloji ile estetiği buluşturan Fakir Hausgeräte; yaşamı kolaylaştırırken eğlenceli, şaşırtıcı ve modern tasarımları ile hayata zevk ve heyecan katıyor.

Fakir’den Uçuşan Tüylere Çözüm! (6)