Fırat Görgel ilk nikâhını Doğan ve Özdemir Ailesi için kıydı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, göreve başlamasının ardından ilk nikahını kıydı ve gençlere cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nasihatini hatırlattı.

Niloya, minik dostlarını şeker gibi bir hafta sonu keyfine davet ediyor Niloya, minik dostlarını şeker gibi bir hafta sonu keyfine davet ediyor

Doğan Ve Özdemir Ailesinin Mutlu Günü (4)

Kahramanmaraşlı Gazeteciler Bekir- Gülay Doğan çiftinin güzel kızları Aziz Sancar Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Ayşe Betül Doğan ile Elazığlı Hasan-Nura Özdemir çiftini yakışıklı oğulları Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi Matematik Öğretmeni Zeki Özdemir’in düğünleri bayramın ilk günü Onikişubat İlçesindeki EXPO Onikişubat Belediyesi Nikâh Sarayı Ada Düğün Salonunda yapıldı.

Gazeteciler Doğan çifti ile Özdemir ailesinin gelenleri karşılaması ve misafirlerin yerini alması ile düğün merasimine geçildi.

Doğan Ve Özdemir Ailesinin Mutlu Günü (1)

Görgel: Ben de heyecanlıyım; ilk nikâhım, ilk düğünüm!

Ayşe Betül Doğan ve Zeki Özdemir’in nikâhlarını kıyan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel yaptığı konuşmada özetle şunları kaydetti:

‘’Bugün ben de sizler kadar heyecanlıyım. Çünkü ilk düğünüm, ilk nikâh törenimiz. İlk defa nikâh kıyacağım. Allah hayırlı uğurlu eylesin, yeni bir ailemiz oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın nasihatini de unutmayacağız. Çocuk sayısı önemli; vatana, millette hayırlı evlatlar yetiştirin inşallah. İlk düğün, ilk heyecan, ilk nikah ve iki öğretmenimizi evlendiriyoruz. Bunun bizim için ayrı bir önemi var. Doğan ve Özdemir ailesine mutluluklar diliyorum.’’

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, ‘’Mübarek bir gün, Mübarek Ramazan Bayramı akşamı böyle bir aile çatısı kuruyoruz. Sevgi saygı içinde, inşallah devam eder, hem okullarınızda hem de kendi çocuklarınızı vatana, millete yararlı evlatlar olarak yetiştirisiniz diyorum” dedi.

Genç öğretmenler Ayşe Betül Doğan ile Zeki Özdemir’in nikah şahitliğini ise Vali Mükerrem Ünlüer, AK Parti Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Mehmet Şahin , Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan,  Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, önceki dönem Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediyesi Başkan Vekili Fatih Yıldız , AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Çakar , AK Parti Milletvekili adaylarından Muhtarlar Dernek Başkanı Ramazan Gürbak yaptılar.

Doğan Ve Özdemir Ailesinin Mutlu Günü (3)

Ünlüer: Bu cüzdanı bayanlar iyi saklar kızımıza veriyorum

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, ‘’Evlilik cüzdanı sahibine vermesi için Vali Mükerrem Ünlüer’e veriyorum’’ diyerek cüzdanı Vali’ye verdi. Kahramanmaraş Valisi Ünlüer ise  “Cüzdana sahip çıkacak olan, daha dikkatli olanlar bayanlar ve rehber öğretmen olunca evlilik cüzdanın Ayşe Betül Doğan Özdemir’e veriyorum. Allah hayırlı eylesin, ömür boyu mutluluklar diliyorum” diyerek evlilik cüzdanını Ayşe Betül Doğan Özdemir’e verdi.

Düğüne Vali Ünlüer, Büyükşehir Belediye Başkanı Görgel, Milletvekilleri Debgici ve Şahin, Ak Parti İl Başkanı Doğan, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman  Onikişubat Belediye Başkanı Toptaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buluntu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanvekili Mahmut Arıkan, Onikişubat Belediyesi Önceki Dönem Başkanı Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediyesi Başkan Vekili Yıldız , Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Çakar , Dulkadiroğlu Belediyesi  Akkent A.Ş. Genel Müdürü Ali Aydın, AK Parti Milletvekili adayı ve Muhtarlar Dernek Başkanı Ramazan Gürbak,  Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kökünüz , Tenzile Erdoğan Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Dertli ile Müdür Yardımcısı Celalettin Tüten ve Ayşe Betül Doğan ve Zeki Özdemir’in okuldan öğretmen arkadaşları ile Doğan ve Özdemir ailesinin yakınları katıldı.

Damat Zeki Özdemir ‘in Elazığ,  Ağrı ve Samsun’dan gelen Kardeşleri, babası Hasan Özdemir, annesi Nura Özdemi, teyzeleri ve dayısı ile yakınları düğünde hazır bulundu. Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları ile Gazeteci Bekir Doğan ve Gülay Doğan çiftinin yakın akrabaları ve dostları da düğünde hazır bulundu. Düğün imza töreni ve ailelerin fotoğraf çekilmesi ile düğün son buldu.

Doğan Ve Özdemir Ailesinin Mutlu Günü (2)