TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 29.01.2024 Karar No: 30

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 23-28 Ocak 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

DOĞUKENT

23.01.2024

11:00

U14 PLAYOF

AS VEFA

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

3-2

2

DOĞUKENT

23.01.2024

13:30

U14 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

ONİKİŞUBATSPOR

1-1

3

DOĞUKENT

23.01.2024

16:00

U14 PLAYOF

ULUDAZSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-2

4

BELEDİYE

24.01.2024

11:00

U16

B

NECİP FAZILSPOR

KÜMBETSPOR

3-0

5

BELEDİYE

24.01.2024

13:00

U16

C

AFŞİN BLD.SPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

6-2

6

BELEDİYE

24.01.2024

15:00

U16

A

ARSAN SÜMERSPOR

1962 KARTALSPOR

0-3

7

DOĞUKENT

24.01.2024

12:00

U18 PLAYOF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1-6

8

DOĞUKENT

24.01.2024

15:00

U18 PLAYOF

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-2

9

FERHUŞ

24.01.2024

12:00

U18 PLAYOF

ONİKİŞUBATSPOR

ULUDAZSPOR

0-3

10

FERHUŞ

24.01.2024

15:00

U16

C

BÖRTEÇİNSPOR

AFŞİNSPOR

1-3

11

BELEDİYE

25.01.2024

11:00

U16

A

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

2-1

12

BELEDİYE

25.01.2024

13:00

U16

A

PAZARCIK AKSUSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

13

BELEDİYE

25.01.2024

15:00

U16

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

1-3

14

DOĞUKENT

25.01.2024

11:00

U16

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

3-0

15

DOĞUKENT

25.01.2024

13:30

U16

C

AEL SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

6-1

16

DOĞUKENT

25.01.2024

16:00

U16

A

ULUDAZSPOR

AS VEFA

2-3

17

FERHUŞ

25.01.2024

11:00

U16

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

2-1

18

FERHUŞ

25.01.2024

13:30

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

6-0

19

FERHUŞ

25.01.2024

16:30

U16

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

9-2

20

DOĞUKENT

26.01.2024

10:30

U14 PLAYOF

ONİKİŞUBATSPOR

AS VEFA

2-5

21

DOĞUKENT

26.01.2024

14:00

U14 PLAYOF

ULUDAZSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

0-2

22

DOĞUKENT

26.01.2024

16:30

U14 PLAYOF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1-3

23

BELEDİYE

27.01.2024

10:00

U16

B

KÜMBETSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

2-2

24

BELEDİYE

27.01.2024

12:00

U18 PLAYOF

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AS VEFA

4-3

25

BELEDİYE

27.01.2024

14:00

U16

C

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

1-5

26

BELEDİYE

27.01.2024

16:00

U16

A

AS VEFA

ARSAN SÜMERSPOR

0-2

27

DOĞUKENT

27.01.2024

14:00

U16

C

AFŞİNSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

0-3

28

DOĞUKENT

27.01.2024

16:30

U18 PLAYOF

ULUDAZSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

3-4

29

FERHUŞ

27.01.2024

11:00

U16

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

2-4

30

FERHUŞ

27.01.2024

13:30

U18 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

ONİKİŞUBATSPOR

2-7

31

FERHUŞ

27.01.2024

16:30

U16

A

1962 KARTALSPOR

HELETE DEMİRSPOR

 2-1

32

BELEDİYE

28.01.2024

10:00

U16

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ULUDAZSPOR

0-4

33

BELEDİYE

28.01.2024

12:00

U16

C

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

2-1

34

BELEDİYE

28.01.2024

14:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

4-3

35

BELEDİYE

28.01.2024

16:00

1.AMATÖR

B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

1-2

36

DOĞUKENT

28.01.2024

11:00

1.AMATÖR

A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

1-10

37

DOĞUKENT

28.01.2024

14:00

U16

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

PAZARCIK AKSUSPOR

0-4

38

DOĞUKENT

28.01.2024

16:30

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

4-4

39

FERHUŞ

28.01.2024

11:00

U16

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-8

40

FERHUŞ

28.01.2024

13:30

1.AMATÖR

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

1-2

41

FERHUŞ

28.01.2024

16:30

U16

B

ONİKİŞUBATSPOR

NECİP FAZILSPOR

9-0

42

GÖKSUN

28.01.2024

12:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

1-2

43

TÜRKOĞLU

28.01.2024

12:00

1.AMATÖR

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

BERTİZSPOR

1-3

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ULUDAZSPOR

8

ALPEREN

ÇOCUK

1957078

14

İlk Resmi Müsabaka

24.01.2024

2

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

9

ENES

EKİCİ

1962566

16

İlk Resmi Müsabaka

25.01.2024

3

AS VEFA

4

HÜSEYİN TAHA

KARAARDIÇ

1937877

18

İlk Resmi Müsabaka

29.01.2024

4

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1

ALİ

DEMİRCİ

1942568

18

İlk Resmi Müsabaka

29.01.2024

21 kişinin adı spor tesislerinde yaşatılacak 21 kişinin adı spor tesislerinde yaşatılacak

5

AS VEFA

4

MEHMET ERDEM

COMUŞ

1959279

16

İlk Resmi Müsabaka

29.01.2024

6

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

YÖN

EMRE

NAKIŞ

73021

1. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

29.01.2024

7

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

6

MUSTAFA

TAŞ

1915461

1. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

29.01.2024

 

4- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ULUDAZSPOR

16

ÖMER

KOCA

1960495

14

Tedbirli

24.01.2024

2

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5

MUSTAFA

BARMAN

1947017

18

Tedbirli

24.01.2024

3

AS VEFA

5

ABDULBAKİ

TUĞRUL

1939172

18

Tedbirli

24.01.2024

4

ULUDAZSPOR

8

AHMET

MERT

1944282

18

Tedbirli

24.01.2024

5

ULUDAZSPOR

T.D.

MEHMET

KAVAK

24997

18

Tedbirli

24.01.2024

6

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

4

HACI MUSTAFA

OKUTUCU

1960979

16

Tedbirli

25.01.2024

7

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

5

GÖKTUĞ ERDEM

ABACI

1956686

16

Tedbirli

25.01.2024

8

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3

EBUBEKİR

GÜL

1942570

18

Tedbirli

29.01.2024

9

BERTİZSPOR

18

ADEM

SÖYLER

1221393

1. AMATÖR

Tedbirli

29.01.2024

10

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

YÖN

MİKAİL

ÇAKMAK

13661

1. AMATÖR

Tedbirli

29.01.2024

5- 27.01.2024 tarihinde oynanması gereken Afşinspor- Çırağın Group Büyüksırspor U16 Ligi müsabakasına çıkmayan Afşinspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline;

6- AEL Spor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde U16 C Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden, 31.01.2024 tarihinde Elbistan İlçe Sahasında oynanacak olan AEL Spor-Afşinspor U16 C Ligi müsabakasının programdan kaldırılmasına;

7- Adem Şahan 1. Amatör Küme Ligine 1 hafta ara verilmesine;

8- Türkoğlu Gençlerbirliğispor-Bertizspor 1. Amatör Küme müsabakasında yaşanan taraftar olayları nedeniyle Türkoğlu Gençlerbirliğispor Kulübünün Disiplin Kuruluna sevkine;

9- 03-04 Şubat 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BELEDİYE

03.02.2024

10:00

U16

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ARSAN SÜMERSPOR

2

BELEDİYE

03.02.2024

12:00

U16

A

PAZARCIK AKSUSPOR

1962 KARTALSPOR

3

BELEDİYE

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

ULUDAZSPOR

AS VEFA

4

BELEDİYE

03.02.2024

15:00

U16

C

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5

DOĞUKENT

03.02.2024

10:00

U16

B

NECİP FAZILSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

6

DOĞUKENT

03.02.2024

12:00

U16

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

7

DOĞUKENT

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

ONİKİŞUBATSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

8

DOĞUKENT

03.02.2024

15:00

U16

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ONİKİŞUBATSPOR

9

FERHUŞ

03.02.2024

11:00

U16

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

10

FERHUŞ

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

11

FERHUŞ

03.02.2024

16:00

U16

B

KÜMBETSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

12

BELEDİYE

04.02.2024

11:00

U16

A

HELETE DEMİRSPOR

ULUDAZSPOR

13

BELEDİYE

04.02.2024

13:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

14

BELEDİYE

04.02.2024

15:00

U18 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

ULUDAZSPOR

15

DOĞUKENT

04.02.2024

10:00

U16

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AS VEFA

16

DOĞUKENT

04.02.2024

12:00

İESK

GAZİANTEP  İEEK GSK

ŞANLIURFA SSK

17

DOĞUKENT

04.02.2024

14:00

İESK

KIRŞEHİR İESK

DİYARBAKIR İESK

18

DOĞUKENT

04.02.2024

16:00

U18 PLAYOF

AS VEFA

ONİKİŞUBATSPOR

19

FERHUŞ

04.02.2024

14:00

BAL

KARAZİYARETSPOR

BOZOVA BELEDİYESPOR

20

FERHUŞ

04.02.2024

17:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

21

ELBİSTAN

04.02.2024

13:00

U16

C

AFŞİNSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye