Futbol İl Tertip Komitesi 2024/33 nolu kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 05.02.2024 Karar No: 33

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 03-04 Şubat 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BELEDİYE

03.02.2024

11:30

U16

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ARSAN SÜMERSPOR

1-0

2

BELEDİYE

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

ULUDAZSPOR

AS VEFA

 0-1

3

BELEDİYE

03.02.2024

15:00

U16

C

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

0-0

4

DOĞUKENT

03.02.2024

10:00

U16

B

NECİP FAZILSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-5

5

DOĞUKENT

03.02.2024

12:00

U16

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

0-6

6

DOĞUKENT

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

ONİKİŞUBATSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

0-3

7

DOĞUKENT

03.02.2024

15:00

U16

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ONİKİŞUBATSPOR

2-6

8

FERHUŞ

03.02.2024

11:00

U16

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

1-5

9

FERHUŞ

03.02.2024

13:30

U14 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

2-4

10

FERHUŞ

03.02.2024

16:00

U16

B

KÜMBETSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-10

11

BELEDİYE

04.02.2024

11:00

U16

A

HELETE DEMİRSPOR

ULUDAZSPOR

2-0

12

BELEDİYE

04.02.2024

13:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2-0

13

BELEDİYE

04.02.2024

15:00

U18 PLAYOF

GÖKSUN BLD SPOR

ULUDAZSPOR

3-2

14

DOĞUKENT

04.02.2024

10:00

U16

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AS VEFA

1-0

15

DOĞUKENT

04.02.2024

16:00

U18 PLAYOF

AS VEFA

ONİKİŞUBATSPOR

2-2

16

FERHUŞ

04.02.2024

17:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

3-1

17

GÖKSUN

04.02.2024

13:00

U16

C

AFŞİNSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

1-5

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

AS VEFA

10

MUHAMMED METİN

KARADERE

1959602

16

Tedbirli

05.02.2024

2

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

9

ÖMER

KARA

1963473

16

Tedbirli

05.02.2024

3

Serbest Stil Güreş Milli Takımı, 31 yıl sonra Avrupa şampiyonu oldu Serbest Stil Güreş Milli Takımı, 31 yıl sonra Avrupa şampiyonu oldu

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

66

ABDULSAMET

KARA

1952626

16

Tedbirli

05.02.2024

3- AS Vefa Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde AS Vefa-Kahramanmaraşspor U16 A Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programa alınmamasına;

4- Uludazspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Uludazspor-Kahramanmaraşspor U18 Playoff müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programa alınmamasına;

5- Onikişubatspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Onikşubatspor-Kahramanmaraş İstiklalspor U18 Playoff müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programa alınmamasına;

6- 2023/2024 Futbol Sezonu U14 Ligi İl Birincisi Kahramanmaraş Gençlikspor Kulübünü ve İl İkincisi AS Vefa Kulübünü Türkiye Şampiyonasına katılmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

7- 07-11 Şubat 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

DOĞUKENT

07.02.2024

17:00

U16

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

NECİP FAZILSPOR

1

BELEDİYE

10.02.2024

11:00

U16

B

ONİKİŞUBATSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

2

BELEDİYE

10.02.2024

13:00

U18 PLAYOF

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

3

BELEDİYE

10.02.2024

15:00

U16

C

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AFŞİNSPOR

4

DOĞUKENT

10.02.2024

12:00

KADIN

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MEGAPOLSPOR

5

DOĞUKENT

10.02.2024

14:00

U16

C

AFŞİN BLD.SPOR

BÖRTEÇİNSPOR

6

DOĞUKENT

10.02.2024

16:00

U18 PLAYOF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AS VEFA

7

FERHUŞ

10.02.2024

11:00

U16

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

8

FERHUŞ

10.02.2024

13:30

U16

C

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

9

FERHUŞ

10.02.2024

16:00

U16

A

1962 KARTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

10

BELEDİYE

11.02.2024

11:00

U16

A

ARSAN SÜMERSPOR

HELETE DEMİRSPOR

11

BELEDİYE

11.02.2024

13:00

1.AMATÖR

A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

12

BELEDİYE

11.02.2024

15:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

13

DOĞUKENT

11.02.2024

11:00

U16

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KÜMBETSPOR

14

DOĞUKENT

11.02.2024

13:00

1.AMATÖR

B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

15

DOĞUKENT

11.02.2024

15:00

1.AMATÖR

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

16

FERHUŞ

11.02.2024

14:00

BAL

KARAZİYARETSPOR

KİLİSSPOR

17

TÜRKOĞLU

11.02.2024

14:00

1.AMATÖR

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

18

ELBİSTAN

11.02.2024

12:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye