TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 12.02.2024 Karar No: 34

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 07-11 Şubat 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

DOĞUKENT

07.02.2024

17:00

U16

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

NECİP FAZILSPOR

10-0

2

BELEDİYE

10.02.2024

11:00

U16

B

ONİKİŞUBATSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

6-0

3

BELEDİYE

10.02.2024

13:00

U18 PLAYOF

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

3-2

4

BELEDİYE

10.02.2024

15:00

U16

C

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AFŞİNSPOR

3-2

5

DOĞUKENT

10.02.2024

14:00

U16

C

AFŞİN BLD.SPOR

BÖRTEÇİNSPOR

0-0

6

DOĞUKENT

10.02.2024

16:00

U18 PLAYOF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AS VEFA

2-1

7

FERHUŞ

10.02.2024

11:00

U16

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

4-0

8

FERHUŞ

10.02.2024

13:30

U16

C

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

1-2

9

FERHUŞ

10.02.2024

16:00

U16

A

1962 KARTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

7-1

10

BELEDİYE

11.02.2024

11:00

U16

A

ARSAN SÜMERSPOR

HELETE DEMİRSPOR

2-4

11

BELEDİYE

11.02.2024

13:00

1.AMATÖR

A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

1-7

12

BELEDİYE

11.02.2024

15:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

0-4

13

DOĞUKENT

11.02.2024

11:00

U16

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KÜMBETSPOR

3-1

14

DOĞUKENT

11.02.2024

13:00

1.AMATÖR

B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

3-3

15

DOĞUKENT

11.02.2024

15:00

1.AMATÖR

Futbolda ZTK çeyrek final programı Futbolda ZTK çeyrek final programı

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

2-2

16

TÜRKOĞLU

11.02.2024

14:00

1.AMATÖR

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

6-2

17

ELBİSTAN

11.02.2024

12:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

1-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

1

GÖKHAN

CERİTLİ

298296

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

12.02.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

FERHUŞ KARACASUSPOR

10

YAKUP

KABAAGAC

1930104

1.AMATÖR

Tedbirli

12.02.2024

4- Mağralı Fidanspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde U15A Ligine katılamayacağını beyan ettiğinden, Mağralı Fidanspor Kulübünün U15A Ligi programından çıkarılmasına;

5- Dulkadiroğlu 1337 Spor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde U15C Ligine katılamayacağını beyan ettiğinden Dulkadiroğlu 1337 Spor Kulübünün U15C Ligi programından çıkarılmasına;

6- 2023/2024 Futbol Sezonu Selim ÇETİNKAYA U18 Ligi İl Birincisi Kahramanmaraş İstiklalspor Kulübünü ve İl İkincisi Kahramanmaraş Spor Kulübünü Türkiye Şampiyonası için Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

7- 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BELEDİYE

17.02.2024

11:00

U15

C

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

2

BELEDİYE

17.02.2024

13:00

U15

B

ARSAN SÜMERSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3

BELEDİYE

17.02.2024

15:00

U15

C

ULUDAZSPOR

1962 KARTALSPOR

4

DOĞUKENT

17.02.2024

11:00

U15

B

NECİP FAZILSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

5

DOĞUKENT

17.02.2024

13:00

U16 PLAYOF

HELETE DEMİRSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

6

DOĞUKENT

17.02.2024

15:00

U15

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

7

FERHUŞ

17.02.2024

12:00

U15

A

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

MARAŞSPOR

8

FERHUŞ

17.02.2024

15:00

U15

A

KOÇ CRİSTALSPOR

AS VEFA

9

ELBİSTAN

17.02.2024

13:00

U15

C

AFŞİNSPOR

AEL SPOR

10

BELEDİYE

18.02.2024

11:00

U15

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

11

BELEDİYE

18.02.2024

13:00

1.AMATÖR

B

FERHUŞ KARACASUSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

12

BELEDİYE

18.02.2024

15:00

U16 PLAYOF

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

13

BELEDİYE

18.02.2024

16:30

U15

A

K.MARAŞ BATIKALESPOR

HELETE DEMİRSPOR

14

DOĞUKENT

18.02.2024

11:00

U16 PLAYOF

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

15

DOĞUKENT

18.02.2024

13:00

AMPUTE

K.MARAŞ AMPUTE SPOR

OLİMPİK YETENEKLER SPOR

16

DOĞUKENT

18.02.2024

14:30

1.AMATÖR

A

ONİKİŞUBATSPOR

BERTİZSPOR

17

DOĞUKENT

18.02.2024

17:00

1.AMATÖR

B

KOÇ CRİSTALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

18

FERHUŞ

18.02.2024

14:00

BAL

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

KİLİS BELEDİYESPOR

19

FERHUŞ

18.02.2024

17:00

1.AMATÖR

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

20

PAZARCIK

18.02.2024

14:00

1.AMATÖR

A

PAZARCIK AKSUSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

21

Ç.CERİT

18.02.2024

13:00

1.AMATÖR

A

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye