Futbol İl Tertip Komitesi 2024/50 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 15.04.2024 Karar No: 50

Başkan: Ali KAZANCI

Görgel: “Hemşehrilerimizle bir arada olmayı sürdüreceğiz” Görgel: “Hemşehrilerimizle bir arada olmayı sürdüreceğiz”

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 13-14 Nisan 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

MERKEZ1

13.04.2024

10:00

U17

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

0-3

2

MERKEZ1

13.04.2024

12:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

EDELERSPOR

4-2

3

MERKEZ1

13.04.2024

14:00

U17

B

AEL SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

6-0

4

MERKEZ1

13.04.2024

16:00

U15 PLAY-OFF

AEL SPOR

AS VEFA

0-3

5

DOĞUKENT

13.04.2024

11:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KÜMBETSPOR

3-6

6

DOĞUKENT

13.04.2024

13:00

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

1962 KARTALSPOR

3-0

7

DOĞUKENT

13.04.2024

15:00

U17

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

1-0

8

FERHUŞ

13.04.2024

11:00

U15 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

3-0

9

FERHUŞ

13.04.2024

14:00

U17

B

HELETE DEMİRSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

2-0

10

FERHUŞ

13.04.2024

16:30

U17

B

KARTALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

2-7

11

MERKEZ1

14.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

2-0

12

MERKEZ1

14.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

2-1

13

MERKEZ1

14.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

BERTİZSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

1-2

14

DOĞUKENT

14.04.2024

11:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-5

15

DOĞUKENT

14.04.2024

13:30

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

5-3

16

DOĞUKENT

14.04.2024

16:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KÜMBETSPOR

3-0

17

FERHUŞ

14.04.2024

11:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-3

18

FERHUŞ

14.04.2024

14:00

U15 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

HELETE DEMİRSPOR

1-2

19

FERHUŞ

14.04.2024

16:30

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

2-3

20

ELBİSTAN

14.04.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

AS VEFA

4-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

AS VEFA

27

ALPEREN MUHAMMET

CANDAN

1959142

15

İlk Resmi Müsabaka

15.04.2024

2

BERTİZSPOR

77

AHMET

GÖZÜKARA

1963401

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

15.04.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

BERTİZSPOR

46

ADEM

SÖYLER

1221393

1.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

2

BERTİZSPOR

8

HACI HÜSEYİN

GÜLLÜ

1936378

1.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

3

KÜMBETSPOR

10

AKIN

ZENCİR

1903210

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

4

KÜMBETSPOR

7

ŞEVKİ CAN

AY

1938030

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

5

KÜMBETSPOR

11

HÜSEYİN

ÜSTEK

1915614

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

6

KÜMBETSPOR

3

MUHAMMED

SARI

1950932

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

7

KÜMBETSPOR

4

MURAT

TEKE

297400

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

8

MAĞRALI FİDANSPOR

YÖN

SİNAN

YAKAR

23176

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

9

TURKUAZSPOR

19

FURKAN

KÜÇÜKBENLİ

1931139

2.AMATÖR

Tedbirli

15.04.2024

4- 13.04.2024 tarihinde Merkez1 Sahasında oynanması gereken Dulkadiroğlu 1337 Spor-Onikişubat İdmanyurduspor U17 müsabakasında 7 kişilik liste veren Dulkadiroğlu 1337 Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

5- 13.04.2024 tarihinde Doğukent Sahasında oynanan Onikişubatspor-1962 Kartalspor U17 müsabakasında, sahada oyuncu sayısı 7 kişinin altına düşen 1962 Kartalspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

6- 14.04.2024 tarihinde Ferhuş Sahasında oynanması gereken 1962 Kartalspor-Kurtuluş 1920 Spor 2. Amatör Küme müsabakasında 8 kişilik liste veren 1962 Kartalspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

7- 14.04.2024 tarihinde Doğukent Sahasında oynanan Mağralı Fidanspor-Kümbetspor 2. Amatör Küme müsabakasında, müsabakanın 75. Dakikasında sahada oyuncu sayısı 7 kişinin altına düşen Kümbetspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

8- 20-23 Nisan 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

MERKEZ1

20.04.2024

11:00

U17

A

1962 KARTALSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

2

MERKEZ1

20.04.2024

13:00

U17

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AS VEFA

3

MERKEZ1

20.04.2024

15:00

U17

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

4

MERKEZ1

20.04.2024

17:00

U15 PLAY-OFF

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

5

DOĞUKENT

20.04.2024

11:00

U17

A

EDELERSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

6

DOĞUKENT

20.04.2024

13:00

U15 PLAY-OFF

AEL SPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

7

DOĞUKENT

20.04.2024

15:00

U17

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AEL SPOR

8

DOĞUKENT

20.04.2024

17:00

U17

A

KÜMBETSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

9

FERHUŞ

20.04.2024

11:00

U17

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

KARTALGÜCÜSPOR

10

FERHUŞ

20.04.2024

14:00

U17

B

ULUDAZSPOR

HELETE DEMİRSPOR

11

FERHUŞ

20.04.2024

17:00

U15 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

12

MERKEZ1

21.04.2024

10:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

1962 KARTALSPOR

13

MERKEZ1

21.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

BERTİZSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

14

MERKEZ1

21.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

15

MERKEZ1

21.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

PAZARCIK AKSUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

16

MERKEZ1

21.04.2024

18:00

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

TURKUAZSPOR

17

DOĞUKENT

21.04.2024

11:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

EDELERSPOR

18

DOĞUKENT

21.04.2024

13:30

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

AFŞİNSPOR

19

DOĞUKENT

21.04.2024

16:00

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

20

FERHUŞ

21.04.2024

11:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

21

FERHUŞ

21.04.2024

15:00

BAL

KARAZİYARETSPOR

VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR

22

MERKEZ1

23.04.2024

10:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

23

MERKEZ1

23.04.2024

12:00

U17

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

24

MERKEZ1

23.04.2024

14:00

U17

B

AEL SPOR

ULUDAZSPOR

25

MERKEZ1

23.04.2024

16:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

1962 KARTALSPOR

26

DOĞUKENT

23.04.2024

10:00

U17

A

AS VEFA

EDELERSPOR

27

DOĞUKENT

23.04.2024

12:00

U17

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

KÜMBETSPOR

28

DOĞUKENT

23.04.2024

14:00

U17

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

29

DOĞUKENT

23.04.2024

16:00

U17

B

HELETE DEMİRSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye