MARASPOSTA.COM (BÜLTEN)

Her gün koşturmaca içinde olan, aktif bir yaşam tarzını benimseyen ve kaliteli bir uyku için kısıtlı zamanı olanlar için Armis Yatak Flexfix modeli ile maksimum uyku kalitesi sunarak güne bir olimpiyat şampiyonu kadar dinç ve enerjik başlamanızı sağlıyor. Doğanın ilham veren güzelliğini gece boyunca hissetmenizi sağlayacak özelliklerle donatılan Flexfix yatak modeli, özel kumaşı sayesinde yüksek oksijen seviyeleriyle dolu bir uyku deneyimi sunar. Bu özellik, vücudunuzun ihtiyacı olan oksijeni sağlayarak kas ağrılarını minimalize eder ve günün stresini azaltır.

Aslında Ne Yiyoruz, Nasıl Yiyoruz? Aslında Ne Yiyoruz, Nasıl Yiyoruz?

 

Sadece bir yatak değil, aynı zamanda yaşam tarzının bir parçası olacak ürünler tasarlayan Armis Yatak, doğanın huzur veren dokunuşundan ilham alarak uyku deneyiminizi yeniden tanımlıyor.

05 Güne Olimpiyat Şampiyonu Enerjisiyle Başlayın0 (1)

Doğaya yakın hisseden ve sürekli aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için özel olarak tasarlanan Armis’in Flexfix yatak modeli, uyku kalitesini en üst düzeye çıkaracak özelliklerle donatılmıştır. Böylece her sabah adeta bir olimpiyat şampiyonu gibi dinç ve enerjik uyanmanızı sağlayan Flexfix yatak modeli, benzersiz tasarımı ile vücudunuzu destekler ve doğal uyku pozisyonlarınızı teşvik eder, böylece rahat ve dinlendirici bir gece geçirmenizi sağlar.Hafif ve esnek yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sunan yatak modeli, cildinizin rahatlamasına ve nemlendirilmiş bir tazelik hissine yardımcı olur.

05 Güne Olimpiyat Şampiyonu Enerjisiyle Başlayın0 (2)

Flexfix yatak modelinde kullanılan Oxycore kumaş özelliği sayesinde, vücuda daha fazla oksijen iletilmesinde yardımcı olur. Vücutla temas halinde olduğunda çevresel havayı absorbe ederek içerideki oksijenin daha etkili bir şekilde dolaşmasını sağlayan bu teknoloji sayesinde vücuttan buharlaşan nemin dışarı atılmasına ve cilde daha iyi oksijen nüfuzu etmesine olanak tanır.

Editör: Akif Arslan