Piazza’da okula dönüş heyecanı

Piazza’da okula dönüş heyecanı

Kahramanmaraş Piazza, en sevilen çizgi film karekterleri Elif’in Düşleri, Keloğlan ve Niloya’yı çocuklarla buluşturacak.

Yaz tatili boyunca çocuklar için birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleyen Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni eğitim- öğretim yılına sayılı günler kalırken; küçük ziyaretçilerini bu kez TRT Çocuk Kanalı’nın en sevilen çizgi film karakterleri ile buluşturuyor.

Piazza’da, 30 Ağustos’ta başlayıp, 8 Eylül’e kadar her gün  saat 14.00, 16.00 ve 18.00’de seanslar halinde devam edecek etkinlikler, yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde çocuklara moral ve motivasyon sağlayacak. 30 Ağustos’ta “Elif’in Düşleri” ile başlayacak etkinlik, 1 Eylül tarihine kadar devam edecek. 2 Eylül ile 5 Eylül tarihleri arasında ise Keloğlan minik ziyaretçilere unutulmaz tatil anıları yaşatacak. 6 Eylül ile 8 Eylül tarihleri arasında ise çocukların akılı dostu Niloya çocuklarla buluşacak.

Şarkılar, şovlar ve danslarla dolu dizgin geçecek etkinlikler, küçük ziyaretçileri hem eğlendirecek hem de birbirinden değerli bilgilerle donatacak. Çocuklar, eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşarken, aileleri de onların bu mutlu anlarına ortak olacak.

Etkinliklere, danışma birimine başvurup Piazza Club üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerin çocukları ücretsiz katılabilecek.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor