Tuğba Erdem ‘Kadına Şiddet’e kapak gibi cevap verdi!

Almanya’da yaşayan başarılı genç sanatçı ‘Tuğba Erdem’ yeni müzik projesi ‘Olmaz Olsun’da kadına şiddet olaylarını unutmadı.

Yetenekli ses sanatçısı senaryosunu kaleme aldığı ‘Olmaz Olsun’ şarkısının mlip çekimlerinde güçlü bir erkek modeli çaresiz ve imkansızlıklar içindeyken erkeklerinde ne kadar güçsüz olabildiklerini konu alan senaryosunda oynattı. ‘Tuğba Erdem’ sesi ve sözleri kadar sosyal medya üzerinde ezber bozan video performanslarıylada tanınıyor.

İstikrarlı müzik üretimi yapan sanatçılar arasında yer alan yıldız isim yeni projesi ‘Olmaz Olsun’ için pandemi sürecinin tüm zorluklarına rağmen enerjisi yüksek bir ekiple ortaya keyifli bir eser çıkarttıklarını paylaştı. Tuğba Erdem’in alışılagelmişin dışında farklı alt yapılar ve okuyuş teknikleri ile ürettiği son müzik çalışması şimdiden yakın sanatçı çevresi tarafından destek kazanmayı başarmış.

Sanatçı kısa klip tanıtımları ile sevenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Toplumca hassas ve yorucu bir dönemden geçtiğimizi ve bu çalışma ile birazda olsa sevenlerinin motivasyonunu arttırmak istediklerini dile getiren güzel sanatçı çok yakında sürpriz isimlerle düet çalışmaları yayınlayacağınında sinyalini verdi. ‘Olmaz Olsun’ 23 Ekim’de sanatçının ‘Youtube’ kanalında yayınlanırken aynı anda seçkin dijital platformlardada yerini almak için gün sayıyor.

#TuğbaErdem müzik projelerini platformlarda dinleyebilirsiniz ve takip edebilirsiniz

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/-9EVWl7n47c" title="YouTube video player" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<