1000 İnternet Haber Sitesinden İsveç’teki Olaylara Ortak Kınama

1000 İnternet Haber Sitesinden İsveç’teki Olaylara Ortak Kınama

Bünyesinde 1000’e yakın gazeteci bulunduran Türk İnternet Medya Birliği TİMBİR`den İsveç’te yaşanan ve devletten izin alındıktan sonra gerçekleşen menfur eylemi kınama. Bu olay sıradan bir olay değildir. Zira yaşanan kendini bilmez birisinin davranışı değildir.

AVRUPA HAÇLI ZİHNİYETİNDEN KURTULAMADI.

Siyasi bir figürün dinimizin yazılı kaynağı olan Kuran-ı Kerim’e karşı giriştiği bu eylem karanlık zihniyetin tescil edildiği bir eylemdir. Ayrıca eylemin Türkiye Cumhuriyetimizin Büyükelçiliği önünde yapılması, Ülkemizin temsil ettiği değerleri göstermektedir.

AVRUPA ARTIK DEJENERASYONLA TÜM DEĞERLERİNİ KAYBETMEK ÜZEREDİR.

Bu eylemin düşünce özgürlüğü, ifade hürriyeti ile ilgisi yoktur. Apaçık biçimde İslam düşmanlığının ifadesidir. Zaten birçok uygulamasında, satır aralarında okuduğumuz İslam’a karşı tutumun bu olay derin ve net bir ifadesi olmuştur.

 TOPLUMLAR ARASI NEFRETE MÜSAADE EDEREK RAHAT YAŞAYACAĞINIZI MI SANIYORSUNUZ.

Ayrımcılığa, toplumlar arasında nefrete ve sonucu itibariyle çatışmaya ve ötekileştirmeye hizmet etmekten başka bir şeye yaramayacak olan bu “devlet onaylı” bu menfur olay aynı zamanda tüm ülkeler açısından suç kabul edilebilecek bir eylemdir. Eylemin Türkiye’ye dönük yönün olduğu da açık olduğu için adli makamların olaya müdahil olması da elzemdir.

Bu vesile ile Türk İnternet Medya Birliği üyeleri olarak yaptığımız görüşmelerle ortaya oybirliği ile çıkardığımız bu KINAMA metinin kamuoyuna arz ederiz.

TİMBİR ÜYELERİ

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat