“Her uyku deneyiminde yenilenin”

Gayrimenkul sektörü durgunluğu ticari binalarla aşıyor Gayrimenkul sektörü durgunluğu ticari binalarla aşıyor

Uykunuzun Kalitesini Yükseltmek İçin Renk Değiştiren Teknoloji

Kullanıcıların uyku deneyimini zenginleştirmek ve vücut ısısını ideal seviyede tutmak için Armis Yatak’ın özel olarak tasarladığı Thermo Color modeli, vücut sıcaklık değişimine hassasiyetle tepki veren kumaşıyla dikkat çekiyor. Armis’in Thermo Color modeli, zarif desenleriyle kaplı yatak yüzeyi, vücut sıcaklığı arttıkça özel teknolojisi sayesinde renk değiştirir ve uyanırken tazelik hissiyatını artırarak güne enerjik bir başlangıç yapmanızı sağlar.

 “Her Uyku Deneyiminde Yenilenin”0

Vücut sıcaklığı gün boyu değişiklik gösterdiği gibi aynı değişimler gece boyunca da yaşanır. Bu duruma inovatif bir çözüm üreten Armis, termal teknolojili yeni yatak modeli uyku problemlerini minimuma indiriyor.

“Her Uyku Deneyiminde Yenilenin”

Yatak ve uyku deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Armis, Thermo Color modeli ilevücut sıcaklığınızın artışına duyarlı bir şekilde tepki veren özel kumaş teknolojisiyle tüm geceyi konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Vücut sıcaklığınızı belirli bir aralıkta tutarak metabolizma, dolaşım sistemi ve diğer önemli fonksiyonların uyumlu bir şekilde çalışmasını destekleyen Thermo Color modeli, uykunuz boyunca ideal bir konfor sunarak dinlenmenizi sağlıyor ve güne zinde başlamanızı destekliyor.

“Her Uyku Deneyiminde Yenilenin”1

Editör: Akif Arslan