İsotlar Grup, İzmir’de de akıllı hareket devrini başlatıyor!

Dünyanın önde gelen otomobil ve motosiklet markalarının temsilcisi olan İsotlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren Mobilup, otomotiv ve motosiklet sektöründe bir adım daha atarak İzmir’de yeni bir showroom açılışı gerçekleştirdi. Yeni showroom’un açılışıyla birlikte Mobilup, müşterilerine son model motosiklet ve traktör satışı, araç kiralama ve 2.el araç satışı seçenekleri gibi hizmetler sunacak. Müşteriler, güvenli ve hızlı rezervasyon imkanlarıyla araç kiralama hizmetinden faydalanabilecek ve geniş motosiklet markaları arasından seçim yaparak aynı zamanda ikinci el araç ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Mobilup İzmir’i Harekete Geçiriyor

İzmir’deki yeni Mobilup showroom’u, motosiklet tutkunlarına son model motosikletleri ve farklı markaları keşfetme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda seyahat etmek isteyenler, araç kiralama hizmetiyle geniş araç filosundan ihtiyaçlarına uygun seçim yapma imkanına sahip olacaklar. Traktör ve ikinci el araç satışını da içeren bu kapsamlı showroom, farklı ihtiyaçlara hitap eden çözümleri bir arada sunarak müşterilere daha fazla seçenek sunuyor.

Yüksek kaliteli traktörlerin sergilendiği showroom, çiftçilere ve tarım işletmelerine üretkenlik ve verimliliklerini artırmak için güvenilir makineler sağlamayı hedefliyor.

İsotlar Grup Genel Müdürü Muammer Kavas, Mobilup’un İzmir’deki yeni showroom’un açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “İsotlar Grup olarak, müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir çözümler üretmeyi hedefliyoruz. İzmir’deki yeni showroom’umuz, İsotlar Grup’un en önemli yatırımlarından biri olup Mobilup’un geniş hizmet yelpazesini daha da genişletmek adına büyük bir rol oynayacak. Müşterilerimize en üst düzey araç ve motosiklet deneyimini sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

İsotlar Grup Hakkında

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

Mobilup Hakkında

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. İsotlar Grup’un 60 yıla yakın tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktı. Amacı ise müşterilerine otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazesi üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibiyle aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

- Sıfır motosiklet

- İkinci el motosiklet

- Motosiklet yedek parça ve aksesuar

- Araç kiralama