İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı ‘Dr. Selahaddin Can Dulkadiroğlu esnaflarını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.

İyi Parti İl başkanlığının organize ettiği programa katılan Can, esnaf ziyaretine ilişkin şu ifadelerde bulundu.

Esnaflarımıza Can Olmaya Geliyoruz (1)

Can, Bugün esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, gördüğüm ilgi alaka beni çok mutlu etti. Konuştuğum 10 esnaftan 7-8’i iyiki aday oldunuz inşallah kazanacaksınız diyorlar.

Ben bu göreve talip olduğumda halkımıza sınırsız hizmet için aday oldum. Esnaflarımız çok dertli depremde ve sonrasında ne bir belediye başkanı gördük ne’de milletvekili gördük diyorlar. Ben ve ekibim bu serzenişlere kayıtsız kalmayacağız ve inşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatarak göreve geleceğiz.

Esnaflarımıza Can Olmaya Geliyoruz (3)

İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı ‘Dr. Selahaddin Can, Halkımızla konuştuğumuzda artık bu yerel yönetimlerden bıktıklarını metal yorgunu olduklarını ve değişimin şart olduğunu ifade ediyorlar. Hak ettikleri hizmeti alamadıklarını ve depremin üzerinden bir yıl geçmiş olmasına rağmen esnaflarımızın konteynırlar’da işlerini yapmaya çalıştıklarını gördük. Esnaflarımız kendi iş yerlerine geçmek istiyorlar.

“Bu sevgi selinin arkasında kimse duramaz” “Bu sevgi selinin arkasında kimse duramaz”

Esnaflarımıza Can Olmaya Geliyoruz (4)

Esnaflarımıza Can Olmaya Geliyoruz (5)

Can, Ben söz veriyorum inşallah göreve seçildiğimde esnaflarımızın iş yerlerini ivedi bir şekilde yapıp teslim edeceğim.