Kahramanmaraş (SHA)-

Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD), 22-23-24 Mayıs tarihlerinde Kadınlara Özel Kişisel Gelişim Programı düzenliyor.

KAGİD Başkanı Neşe Yıldızhan, programın 3 gün süreceğini ve 9 ayrı eğitimden oluştuğunu belirtti. Programın sadece dernek üyelerine değil, tüm kadınlara açık olduğunu vurgulayan Yıldızhan, kişisel gelişim eğitimlerinin iş hayatı ve sosyal yaşantıda önemli olduğunu ifade etti.

“ICA Workshop Türkiye Çalıştayı” gerçekleştirilidi “ICA Workshop Türkiye Çalıştayı” gerçekleştirilidi

Yıldızhan, geçmişte yaşanan depremin ardından kadınlar için kişisel gelişim programının faydalı olacağına karar verdiklerini ve bu eğitimlerin ihtiyaç duyan tüm kadınlara sunulacağını söyledi.

Programda yer alacak eğitimleri KAGİD bünyesindeki kişisel gelişim uzmanlarının vereceğini belirten Yıldızhan, katılımcıların 22-23-24 Mayıs tarihlerinde 19:00 - 22:00 saatleri arasında Dulkadiroğlu İlçesi M. Murat Akkurt Gençlik Merkezi'nde gerçekleşecek eğitimlere 0532 250 74 83 numarasından kayıt yaptırabileceklerini ve son kayıt tarihinin 20 Mayıs olduğunu açıkladı.

Program kapsamında yöneticilik, kaygı ve stres yönetimi, özgüven, iletişim teknikleri, protokol kuralları, diksiyon, beden dili, hitabet ve yetenek geliştirme gibi 9 farklı alanda eğitimler verileceği belirtildi. Ayrıca isteyen katılımcılara bilinçaltı temizleme hizmeti de sunulacak.