Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/44 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 18.03.2024 Karar No: 44

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile saat 17:00’da Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 16-17 Mart 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

DOĞUKENT

16.03.2024

11:30

U15

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5-2

2

DOĞUKENT

16.03.2024

13:00

U15

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

2-0

3

DOĞUKENT

16.03.2024

15:00

U16 PLAYOF

KURTULUŞ 1920 SPOR

HELETE DEMİRSPOR

2-2

4

BELEDİYE

16.03.2024

11:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

4-0

5

BELEDİYE

16.03.2024

13:00

U15

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

4-0

6

BELEDİYE

16.03.2024

15:00

U16 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

2-1

7

FERHUŞ

16.03.2024

11:00

U17

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KÜMBETSPOR

 7-0

8

FERHUŞ

16.03.2024

13:30

U15

C

AFŞİNSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

 3-3

9

FERHUŞ

16.03.2024

16:00

U17

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ONİKİŞUBATSPOR

 0-4

10

DOĞUKENT

17.03.2024

10:00

U15

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-5

11

DOĞUKENT

17.03.2024

12:00

1.AMATÖR

A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

BERTİZSPOR

3-4

12

DOĞUKENT

17.03.2024

14:00

1.AMATÖR

B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

5-2

13

DOĞUKENT

17.03.2024

16:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

ULUDAZSPOR

3-8

14

BELEDİYE

17.03.2024

10:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

KÜMBETSPOR

0-0

15

BELEDİYE

17.03.2024

12:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

0-11

16

BELEDİYE

17.03.2024

14:00

U15

B

NECİP FAZILSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

2-6

17

BELEDİYE

17.03.2024

15:30

U15

A

KOÇ CRİSTALSPOR

K.MARAŞ BATIKALESPOR

4-3

18

BELEDİYE

17.03.2024

17:00

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

3-2

19

FERHUŞ

17.03.2024

10:30

U15

C

1962 KARTALSPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

13-0

20

FERHUŞ

17.03.2024

17:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

2-1

21

PAZARCIK

17.03.2024

15:00

1.AMATÖR

A

PAZARCIK AKSUSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

4-0

22

GÖKSUN

17.03.2024

13:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

2-1

23

ELBİSTAN

17.03.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

TURKUAZSPOR

2-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ARSAN SÜMERSPOR

4

TAHA

CEYHAN

1955791

17

İlk Resmi Müsabaka

18.03.2024

2

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

4

MUSTAFA CAN

KIRKLARELİ

1955115

17

İlk Resmi Müsabaka

18.03.2024

3

ANADOLU GENÇLİKSPOR

6

MUHİDDİN

DUYGAL

1937958

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

18.03.2024

4

FERHUŞ KARACASUSPOR

5

ADEM

BİLİR

1407179

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

18.03.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

HELETE DEMİRSPOR

YÖN

M.REŞAT

DOĞAN

81314

16

Tedbirli

18.03.2024

2

HELETE DEMİRSPOR

27

Y.EMİR

ARSLANTÜRK

1950017

16

Tedbirli

18.03.2024

3

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

TH

HABİB

BAĞCI

32595

17

Tedbirli

18.03.2024

4

ANADOLU GENÇLİKSPOR

13

EMİRHAN

GÜLER

1927086

1.AMATÖR

Tedbirli

18.03.2024

4- 2023/2024 Futbol Sezonu Yusuf Bayram DEMİRCİ U16 Ligi İl Birincisi Kurtuluş 1920 Spor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

5- 23-24 Mart 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

DOĞUKENT

23.03.2024

10:00

U15

A

MARAŞSPOR

HELETE DEMİRSPOR

2

DOĞUKENT

23.03.2024

12:00

U17

B

AEL SPOR

HELETE DEMİRSPOR

3

DOĞUKENT

23.03.2024

14:00

U15

C

ULUDAZSPOR

AEL SPOR

4

DOĞUKENT

23.03.2024

15:30

U17

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ULUDAZSPOR

5

DOĞUKENT

23.03.2024

17:30

U15

B

NECİP FAZILSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

6

DOĞUKENT

23.03.2024

20:00

U17

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

7

BELEDİYE

23.03.2024

10:00

U17

A

1962 KARTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

8

BELEDİYE

23.03.2024

12:00

U15

B

ARSAN SÜMERSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

9

BELEDİYE

23.03.2024

13:30

U15

C

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1962 KARTALSPOR

10

BELEDİYE

23.03.2024

15:00

U17

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

11

BELEDİYE

23.03.2024

17:00

U17

A

KÜMBETSPOR

EDELERSPOR

12

FERHUŞ

23.03.2024

11:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

13

FERHUŞ

23.03.2024

13:30

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

AS VEFA

14

FERHUŞ

23.03.2024

16:00

U15

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

15

DOĞUKENT

24.03.2024

10:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

EDELERSPOR

16

DOĞUKENT

24.03.2024

13:00

AMPUTE

K.MARAŞ AMPUTESPOR

ANTALYA BŞB SPOR

17

DOĞUKENT

24.03.2024

14:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

AFŞİNSPOR

18

DOĞUKENT

24.03.2024

16:00

1.AMATÖR

B

KOÇ CRİSTALSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

19

DOĞUKENT

24.03.2024

18:00

U15

A

KOÇ CRİSTALSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

20

DOĞUKENT

24.03.2024

20:00

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

21

BELEDİYE

24.03.2024

10:00

U15

A

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AS VEFA

22

BELEDİYE

24.03.2024

11:30

U15

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

23

BELEDİYE

24.03.2024

13:00

1.AMATÖR

A

ONİKİŞUBATSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

24

BELEDİYE

24.03.2024

15:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

25

BELEDİYE

24.03.2024

17:00

1.AMATÖR

A

BERTİZSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

26

BELEDİYE

24.03.2024

20:00

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

27

FERHUŞ

24.03.2024

11:00

1.AMATÖR

B

FERHUŞ KARACASUSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

28

FERHUŞ

24.03.2024

15:00

BAL

KARAZİYARETSPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

29

FERHUŞ

24.03.2024

18:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

AS VEFA

30

Ç.CERİT

24.03.2024

13:00

1.AMATÖR

A

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

ARSAN SÜMERSPOR

31

ELBİSTAN

24.03.2024

13:00

1.AMATÖR

B

AFŞİN BLD.SPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

Göksunlu atıcı Yusuf Dikeç birinci oldu Göksunlu atıcı Yusuf Dikeç birinci oldu

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan