Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/55 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 29.04.2024 Karar No: 55

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

2024 yılı sulama sezonu başladı 2024 yılı sulama sezonu başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 27-28 Nisan 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

MERKEZ1

27.04.2024

11:00

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

4-0

2

MERKEZ1

27.04.2024

13:00

U17

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

HELETE DEMİRSPOR

5-1

3

DOĞUKENT

27.04.2024

11:00

U17

A

KÜMBETSPOR

AS VEFA

1-7

4

DOĞUKENT

27.04.2024

15:00

U17

A

1962 KARTALSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

5-2

5

MERKEZ1

28.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

KOÇ CRİSTALSPOR

BERTİZSPOR

2-0

6

MERKEZ1

28.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

PAZARCIK AKSUSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

10-2

7

MERKEZ1

28.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

10-0

8

DOĞUKENT

28.04.2024

11:00

U15 PLAY-OFF

AS VEFA

HELETE DEMİRSPOR

1-4

9

DOĞUKENT

28.04.2024

13:00

U15 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

2-3

10

DOĞUKENT

28.04.2024

17:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

DİS

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

AS VEFA

YÖN

MUSTAFA ÜMİT

BARAN

60249

15

İlk Resmi Müsabaka

29.04.2024

2

AS VEFA

3

FİKRET

KABAK

1962985

15

İlk Resmi Müsabaka

29.04.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

1962 KARTALSPOR

3

RAMAZAN

YILMAZ

1959432

17

Tedbirli

29.04.2024

2

1962 KARTALSPOR

18

TUĞRA

BAYRAK

1967241

17

Tedbirli

29.04.2024

3

1962 KARTALSPOR

5

EFE

AŞILAK

1963326

17

Tedbirli

29.04.2024

4

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

5

ALİ ERDİ

ÇOLAK

1962650

17

Tedbirli

29.04.2024

5

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

6

ERDEM

OTAY

1959020

17

Tedbirli

29.04.2024

6

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

2

ABDULGANİ

DEMİRCİ

1947273

17

Tedbirli

29.04.2024

7

AS VEFA

5

HÜSEYİN EYMEN

CANPOLAT

1961312

15

Tedbirli

29.04.2024

8

AS VEFA

1

MUSTAFA BERKAY

KUZU

1962990

15

Tedbirli

29.04.2024

4- AS Vefa Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 29.04.2024 tarihli dilekçelerinde, 28.04.2024 tarihinde oynanan AS VEFA- HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2. Amatör Küme erteleme müsabakasında Hartlap Köyü Ali Doğanspor Kulübünün Ertelenen müsabakalarda oynama hakkı bulunmayan futbolcu oynatmasından dolayı müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;

5- 04-05 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

04.05.2024

12:00

U13

B

BÖRTEÇİNSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

2

BATIPARK

04.05.2024

13:30

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

3

BATIPARK

04.05.2024

15:00

U13

A

MAĞRALI FİDANSPOR

MARAŞSPOR

4

BATIPARK

04.05.2024

16:30

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

TOSYALISPOR

5

MERKEZ1

04.05.2024

12:00

U17 PLAY-OFF

ULUDAZSPOR-İSTİKLALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

6

MERKEZ1

04.05.2024

14:00

U17 PLAY-OFF

AS VEFA

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

7

MERKEZ1

04.05.2024

16:00

U17 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

8

DOĞUKENT

04.05.2024

13:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

9

DOĞUKENT

04.05.2024

14:30

U13

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

10

DOĞUKENT

04.05.2024

16:00

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

1962 KARTALSPOR

11

BATIPARK

05.05.2024

10:00

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

12

BATIPARK

05.05.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

BERTİZSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

13

BATIPARK

05.05.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

14

BATIPARK

05.05.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

15

BATIPARK

05.05.2024

18:00

U13

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ESENTEPE FK

16

MERKEZ1

05.05.2024

10:00

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

17

MERKEZ1

05.05.2024

12:00

U13

B

AS VEFA

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

18

MERKEZ1

05.05.2024

13:30

U13

A

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

19

MERKEZ1

05.05.2024

15:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

20

MERKEZ1

05.05.2024

17:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

AS VEFA

21

DOĞUKENT

05.05.2024

11:00

U13

C

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ULUDAZSPOR

22

DOĞUKENT

05.05.2024

13:00

U13

A

AFŞİNSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

23

DOĞUKENT

05.05.2024

15:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

AFŞİNSPOR

24

DOĞUKENT

05.05.2024

17:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

EDELERSPOR

25

FERHUŞ

05.05.2024

15:00

BAL

KARAZİYARETSPOR

AKTOPRAK BLD. SPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

TFF İl Temsilcisi

Başkan