Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/58 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 13.05.2024 Karar No: 58

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

03 Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 202458 Nolu Kararı

1- 10-12 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

DOĞUKENT

10.05.2024

19:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

HELETE DEMİRSPOR

1-1

2

BATIPARK

11.05.2024

12:00

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AS VEFA

4-1

3

BATIPARK

11.05.2024

13:30

U13

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

AFŞİNSPOR

4-2

4

BATIPARK

11.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

AS VEFA

7-0

5

BATIPARK

11.05.2024

17:00

U13

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-3

6

MERKEZ1

11.05.2024

14:00

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

3-0

7

MERKEZ1

11.05.2024

15:30

U13

C

ULUDAZSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

7-0

8

MERKEZ1

11.05.2024

17:00

U13

A

MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3-3

9

DOĞUKENT

11.05.2024

14:00

U13

C

ESENTEPE FK

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

 8-2

10

DOĞUKENT

11.05.2024

15:30

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-17

11

DOĞUKENT

11.05.2024

17:00

U13

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

0-13

12

BATIPARK

12.05.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

4-1

13

BATIPARK

12.05.2024

15:00

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

1962 KARTALSPOR

0-6

14

BATIPARK

12.05.2024

16:30

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

1-5

15

MERKEZ1

12.05.2024

12:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

TURKUAZSPOR

0-1

16

MERKEZ1

12.05.2024

14:00

U13

A

KOÇ CRİSTALSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

1-5

17

MERKEZ1

12.05.2024

15:30

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

KÜMBETSPOR

4-6

18

DOĞUKENT

12.05.2024

12:00

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

ULUDAZSPOR

3-3

19

DOĞUKENT

12.05.2024

14:00

U13

C

TOSYALISPOR

ONİKİŞUBATSPOR

1-0

20

DOĞUKENT

12.05.2024

16:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

2-2

21

ELBİSTAN

12.05.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

8

YUSUF

EREN

1960124

13

İlk Resmi Müsabaka

13.05.2024

2

KOÇ CRİSTALSPOR

13

ALİHAN

TATAR

1962806

13

İlk Resmi Müsabaka

13.05.2024

3

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

YÖN

YUNUS

BAKIR

48356

2.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

13.05.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

EDELERSPOR

YÖN

HASAN

AĞAR

81682

2.AMATÖR

Tedbirli

13.05.2024

2

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

10

MEHMET AKİF

KABAKÇI

1917960

2.AMATÖR

Tedbirli

13.05.2024

4- 11.05.2024 tarihinde Merkez1 Sahasında oynanması gereken ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR - MAĞRALI FİDANSPOR U13 Ligi müsabakasında 7 kişilik liste veren Mağralı Fidanspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

Nefesler tutuldu, Final Four için geri sayım başladı! Nefesler tutuldu, Final Four için geri sayım başladı!

5- 2023/2024 Futbol Sezonu Sinan BAYKUŞ U12 Ligi ve 06 Şubat Deprem Şehitleri U11 Ligi Fikstür Çekimi 20 Mayıs 2024 tarihinde saat 16.00 da ASKF Toplantı Salonunda yapılmasına;

6- 18-21 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

14:00

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

ESENTEPE FK

2

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

15:30

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

3

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

4

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

14:00

U13

B

BÖRTEÇİNSPOR

AS VEFA

5

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

15:30

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

ULUDAZSPOR

6

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

AS VEFA

ONİKİŞUBATSPOR

7

DOĞUKENT

18.05.2024

14:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

8

DOĞUKENT

18.05.2024

16:00

U13

C

TOSYALISPOR

KARTALGÜCÜSPOR

9

DOĞUKENT

18.05.2024

18:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

10

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

10:00

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

AS VEFA

11

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

12:00

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

12

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

14:00

U13

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

13

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

16:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

14

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

18:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

EDELERSPOR

15

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

13:00

U13

A

AFŞİNSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

16

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

15:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

AFŞİNSPOR

17

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

17:00

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

18

DOĞUKENT

19.05.2024

13:00

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

MARAŞSPOR

19

DOĞUKENT

19.05.2024

15:00

U13

C

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

20

FERHUŞ

19.05.2024

14:00

U13

A

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

21

FERHUŞ

19.05.2024

16:30

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

22

ADEM ŞAHAN

21.05.2024

18:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

23

ADEM ŞAHAN

21.05.2024

20:00

U17 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

24

M. DİZİBÜYÜK

21.05.2024

18:00

U17 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

AS VEFA

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye