Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/60 Sayılı Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 20.05.2024 Karar No: 60

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 18-19 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

14:00

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

ESENTEPE FK

0-6

2

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

15:30

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

7-1

3

ADEM ŞAHAN

18.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-1

4

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

14:00

U13

B

BÖRTEÇİNSPOR

AS VEFA

4-3

5

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

15:30

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

ULUDAZSPOR

0-3

6

M. DİZİBÜYÜK

18.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

AS VEFA

ONİKİŞUBATSPOR

1-4

7

DOĞUKENT

18.05.2024

14:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-6

8

DOĞUKENT

18.05.2024

16:00

U13

C

TOSYALISPOR

KARTALGÜCÜSPOR

10-0

9

DOĞUKENT

18.05.2024

18:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

2-2

10

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

10:00

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

AS VEFA

1-5

11

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

12:00

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-3

12

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

16:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

3-0

13

ADEM ŞAHAN

19.05.2024

18:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

EDELERSPOR

4-3

14

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

13:00

U13

A

AFŞİNSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

3-2

15

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

15:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

AFŞİNSPOR

0-1

16

M. DİZİBÜYÜK

19.05.2024

17:00

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

4-1

17

DOĞUKENT

19.05.2024

13:00

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

MARAŞSPOR

0-10

18

DOĞUKENT

19.05.2024

15:00

U13

C

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-8

19

FERHUŞ

19.05.2024

14:00

U13

A

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2-1

20

FERHUŞ

19.05.2024

16:30

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-8

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

HELETE DEMİRSPOR

ANT

SEDAT

TUFAN

39659

17

İlk Resmi Müsabaka

20.05.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

19

KADİR EREN

NİZAMOĞLU

1952964

17

Tedbirli

20.05.2024

4- 2023/2024 Sinan BAYKUŞ U12 Ligi ve 06 Şubat Deprem Şehitleri U11 Liginin onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

 5- 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

13:00

U13

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

2

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

3

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

17:00

U13

C

ULUDAZSPOR

TOSYALISPOR

4

M. DİZİBÜYÜK

25.05.2024

13:00

U13

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AFŞİNSPOR

5

M. DİZİBÜYÜK

25.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

6

M. DİZİBÜYÜK

25.05.2024

17:00

U13

C

ESENTEPE FK

ONİKİŞUBATSPOR

7

DOĞUKENT

25.05.2024

13:00

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

8

DOĞUKENT

25.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

HELETE DEMİRSPOR

9

DOĞUKENT

25.05.2024

17:00

U13

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

1962 KARTALSPOR

10

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

12:00

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

11

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

TURKUAZSPOR

12

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

16:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

13

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

18:00

U13

B

AS VEFA

HELETE DEMİRSPOR

14

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

13:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

15

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

15:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

16

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

17:00

U13

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

17

DOĞUKENT

26.05.2024

13:00

U13

A

MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

18

DOĞUKENT

26.05.2024

15:00

U13

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

19

DOĞUKENT

26.05.2024

17:00

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

1962 KARTALSPOR

20

ELBİSTAN

26.05.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Filenin Sultanları, VNL Finalleri'ne çıkıyor Filenin Sultanları, VNL Finalleri'ne çıkıyor

Editör: Akif Arslan