TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 27.05.2024 Karar No: 62

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 21-26 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

21.05.2024

18:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-1

2

ADEM ŞAHAN

21.05.2024

20:00

U17 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

9-0

3

M. DİZİBÜYÜK

21.05.2024

18:00

U17 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

AS VEFA

1-2

4

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

13:00

U13

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

3-0

5

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-5

6

ADEM ŞAHAN

25.05.2024

17:00

U13

C

ULUDAZSPOR

TOSYALISPOR

0-1

7

M. DİZİBÜYÜK

25.05.2024

15:00

U13

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AFŞİNSPOR

0-2

8

M. DİZİBÜYÜK

25.05.2024

17:00

U13

C

ESENTEPE FK

ONİKİŞUBATSPOR

2-1

9

DOĞUKENT

25.05.2024

13:00

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

1-4

10

DOĞUKENT

25.05.2024

15:00

U17 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

HELETE DEMİRSPOR

2-4

11

DOĞUKENT

25.05.2024

17:00

U13

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

1962 KARTALSPOR

0-9

12

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

10:00

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

2-5

13

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

TURKUAZSPOR

1-3

14

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

16:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

5-0

15

ADEM ŞAHAN

26.05.2024

18:00

U13

B

AS VEFA

HELETE DEMİRSPOR

1-2

16

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

13:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

5-1

17

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

15:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

1-2

18

M. DİZİBÜYÜK

26.05.2024

17:00

U13

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

6-1

19

DOĞUKENT

26.05.2024

13:00

U13

A

MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

3-1

20

DOĞUKENT

26.05.2024

15:00

U13

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

1-0

21

DOĞUKENT

26.05.2024

17:00

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

1962 KARTALSPOR

11-0

22

ELBİSTAN

26.05.2024

14:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

3-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

10

SELAHADDİN

TEMİZ

1970167

13

İlk Resmi Müsabaka

27.05.2024

2

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

YÖN

SALİH

KIRICI

56686

13

İlk Resmi Müsabaka

27.05.2024

3

AS VEFA

6

ABDULBAKİ

ÇANAKCI

1947013

2. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

27.05.2024

4

TURKUAZSPOR

10

REMZİ

SÜNBÜL

1938851

2. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

27.05.2024

5

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

YÖN

YUNUS

BAKIR

48356

2. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

27.05.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ARSAN SÜMERSPOR

7

İBRAHİM

AKAR

1965777

13

Tedbirli

27.05.2024

2

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

7

EMİR KAAN

BOZKURT

1961502

13

Tedbirli

27.05.2024

3

TOSYALISPOR

18

DEMİR

DEMİRCAN

1960547

13

Tedbirli

27.05.2024

4

ULUDAZSPOR

19

ÖMER

KOCA

1960495

13

Tedbirli

27.05.2024

5

MAĞRALI FİDANSPOR

4

FATİH

YALÇIN

1924634

2. AMATÖR

Tedbirli

27.05.2024

6

MARAŞSPOR

1

ÇAĞATAY

ESKİGÜN

1960417

13

Tedbirli

27.05.2024

4- EDELERSPOR-1962 KARTALSPOR 2. Amatör Küme müsabakasında 7 kişinin altına düşen 1962 Kartalspor Kulübünün hükmen 11-0 mağlubiyetine;

Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/66 Nolu Kararı Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2024/66 Nolu Kararı

5- 29 Mayıs-01-02 Haziran 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

29.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

2

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

14:00

U12

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

3

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

15:00

U12

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

4

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

16:00

U12

A

GÖKSUN BLD SPOR

HELETE DEMİRSPOR

5

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

17:00

U12

A

MAĞRALI FİDANSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

6

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

18:00

U12

A

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

7

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

19:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

PARSSPOR

8

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

15:00

U12

C

TURKUAZSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

9

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

16:00

U12

B

BÖRTEÇİNSPOR

AFŞİNSPOR

10

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

17:00

U12

C

ULUDAZSPOR

1962 KARTALSPOR

11

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

18:00

U12

B

TOSYALISPOR

EKBEROĞLUSPOR

12

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

19:00

U12

B

MARAŞSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

13

MERKEZ 2

01.06.2024

11:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

NECİP FAZILSPOR

14

MERKEZ 2

01.06.2024

13:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

AS VEFA

15

MERKEZ 2

01.06.2024

15:00

U12

C

BERTİZSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

16

MERKEZ 2

01.06.2024

17:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

17

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

10:00

U11

B

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞSPOR

18

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

11:00

U11

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

NECİP FAZILSPOR

19

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

12:00

U13

A

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

20

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

13:30

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

21

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

15:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

22

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

17:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

23

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

19:00

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

24

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

10:00

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

25

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

12:00

U13

C

TOSYALISPOR

ESENTEPE FK

26

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

13:30

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

27

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

15:00

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

28

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

16:30

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

KÜMBETSPOR

29

DOĞUKENT

02.06.2024

11:00

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

30

DOĞUKENT

02.06.2024

13:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

AS VEFA

31

DOĞUKENT

02.06.2024

15:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

32

DOĞUKENT

02.06.2024

17:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

AS VEFA

33

FERHUŞ

02.06.2024

11:00

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

34

FERHUŞ

02.06.2024

14:00

U13

A

AFŞİNSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

35

FERHUŞ

02.06.2024

16:30

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

36

MERKEZ 2

02.06.2024

10:00

U11

C

TOSYALISPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

37

MERKEZ 2

02.06.2024

12:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKBEROĞLUSPOR

38

MERKEZ 2

02.06.2024

14:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

39

MERKEZ 2

02.06.2024

16:00

U11

C

PARSSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

40

ADEM ŞAHAN

03.06.2024

18:00

U11

A

1962 KARTALSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

41

ADEM ŞAHAN

03.06.2024

19:00

U11

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

42

M. DİZİBÜYÜK

03.06.2024

18:00

U11

C

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

43

M. DİZİBÜYÜK

03.06.2024

19:00

U11

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ULUDAZSPOR

44

MERKEZ 2

03.06.2024

17:00

U11

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

AS VEFA

45

MERKEZ 2

03.06.2024

19:00

U11

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan