TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 03.06.2024 Karar No: 64

 

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 29 Mayıs-02 Haziran 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

ADEM ŞAHAN

29.05.2024

17:00

U17 PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

1-1

2

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

14:00

U12

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

1-1

3

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

15:00

U12

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

1-10

4

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

16:00

U12

A

GÖKSUN BLD SPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-10

5

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

17:00

U12

A

MAĞRALI FİDANSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

0-3

6

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

18:00

U12

A

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

4-2

7

ADEM ŞAHAN

01.06.2024

19:00

U12

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

PARSSPOR

3-2

8

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

15:00

U12

C

TURKUAZSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-9

9

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

17:00

U12

C

ULUDAZSPOR

1962 KARTALSPOR

8-0

10

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

18:00

U12

B

TOSYALISPOR

EKBEROĞLUSPOR

8-1

11

M. DİZİBÜYÜK

01.06.2024

19:00

U12

B

MARAŞSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

8-0

12

MERKEZ 2

01.06.2024

11:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

NECİP FAZILSPOR

4-0

13

MERKEZ 2

01.06.2024

13:00

U12

B

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

AS VEFA

6-2

14

MERKEZ 2

01.06.2024

15:00

U12

C

BERTİZSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

3-0

15

MERKEZ 2

01.06.2024

17:00

U12

C

KOÇ CRİSTALSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

4-4

16

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

10:00

U11

B

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞSPOR

0-8

17

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

11:00

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

0-3

18

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

13:30

U13

A

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-1

19

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

15:00

U13

C

TOSYALISPOR

ESENTEPE FK

4-1

20

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

17:00

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-4

21

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

19:00

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

3-1

22

ADEM ŞAHAN

02.06.2024

20:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-2

23

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

10:00

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

3-3

24

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

13:30

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

2-8

25

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

15:00

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

2-6

26

M. DİZİBÜYÜK

02.06.2024

16:30

2.AMATÖR

A

ULUDAZSPOR

KÜMBETSPOR

4-2

27

DOĞUKENT

02.06.2024

11:00

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

19-3

28

DOĞUKENT

02.06.2024

13:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

AS VEFA

1-3

29

DOĞUKENT

02.06.2024

15:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

2-6

30

DOĞUKENT

02.06.2024

17:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

AS VEFA

1-5

31

FERHUŞ

02.06.2024

11:00

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

0-0

32

FERHUŞ

02.06.2024

14:00

U13

A

AFŞİNSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

0-4

33

FERHUŞ

02.06.2024

16:30

2.AMATÖR

B

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

0-7

34

MERKEZ 2

02.06.2024

12:00

U11

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKBEROĞLUSPOR

4-2

35

MERKEZ 2

02.06.2024

14:00

U11

B

HELETE DEMİRSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

9-0

36

MERKEZ 2

02.06.2024

16:00

U11

C

PARSSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

6-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

1

EROL

GÖKPINAR

295781

2.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

03.06.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

KURTULUŞ 1920 SPOR

5

AHMET

ZENCİR

1939046

2.AMATÖR

Tedbirli

03.06.2024

2

MAĞRALI FİDANSPOR

7

EMİN

KARA

1903027

2.AMATÖR

Tedbirli

03.06.2024

3

MAĞRALI FİDANSPOR

17

İSMAİL

KARA

1946356

2.AMATÖR

Tedbirli

03.06.2024

4

MAĞRALI FİDANSPOR

5

HARUN

ÇİVİ

1931392

2.AMATÖR

Tedbirli

03.06.2024

5

MAĞRALI FİDANSPOR

77

MEHMET

KARA

1907666

2.AMATÖR

Tedbirli

03.06.2024

4- AS Vefa Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde AS VEFA-AFŞİNSPOR 2. Amatör Küme müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programa alınmamasına;

5- Mağralı Fidanspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde U11 ve U12 Liglerine katılmayacağını beyan ettiğinden müsabakaların programa alınmamasına;

Kahramanmaraş'ta da ormanlık alanlara girişler 31 Ekim'e kadar yasaklandı Kahramanmaraş'ta da ormanlık alanlara girişler 31 Ekim'e kadar yasaklandı

6- MAĞRALI FİDANSPOR- TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR U12 ligine gelmeyen Mağralı Fidansporun hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline;

7- BERTİZSPOR- PAZARCIK AKSUSPOR U12 ligine gelmeyen Pazarcık Aksusporun hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline;

8- ARSAN SÜMERSPOR- KURTULUŞ FUTBOLSPOR U13 liginde 7 kişini altına düşen Arsan Sümersporun Hüken 3-0 mağlubiyetine;

9- 06-11 Haziran 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

ADEM ŞAHAN

06.06.2024

16:00

U17 KIZLAR T.Ş

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MEGAPOL SPOR

2

ADEM ŞAHAN

07.06.2024

16:00

U12

B

AS VEFA

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

3

ADEM ŞAHAN

07.06.2024

17:00

U12

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

4

M. DİZİBÜYÜK

07.06.2024

16:00

U13

C

ARSAN SÜMERSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

5

M. DİZİBÜYÜK

07.06.2024

17:30

U13

B

BÖRTEÇİNSPOR

1962 KARTALSPOR

6

H. ARIKMERT

07.06.2024

17:00

U12

C

NECİP FAZILSPOR

ULUDAZSPOR

7

H. ARIKMERT

07.06.2024

19:00

U12

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

8

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

15:00

U12

B

AFŞİNSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

9

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

16:00

U13

A

AFŞİNSPOR

MARAŞSPOR

10

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

17:30

U13

B

HELETE DEMİRSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

11

ADEM ŞAHAN

08.06.2024

19:00

U13

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

12

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

16:00

U13

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

13

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

17:30

U13

C

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

14

M. DİZİBÜYÜK

08.06.2024

19:00

U13

B

AS VEFA

ANADOLU GENÇLİKSPOR

15

H. ARIKMERT

08.06.2024

14:00

U11

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

16

H. ARIKMERT

08.06.2024

16:00

U11

A

AS VEFA

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

17

H. ARIKMERT

08.06.2024

18:00

U11

A

NECİP FAZILSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

18

H. ARIKMERT

08.06.2024

20:00

U11

C

ONİKİŞUBATSPOR

PARSSPOR

19

DOĞUKENT

08.06.2024

17:00

U13

C

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

TOSYALISPOR

20

DOĞUKENT

08.06.2024

18:30

U13

A

KOÇ CRİSTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

21

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

16:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

BERTİZSPOR

22

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

17:00

U11

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

23

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

18:00

U12

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

24

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

19:00

U12

B

PARSSPOR

MARAŞSPOR

25

ADEM ŞAHAN

09.06.2024

20:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

26

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

16:00

U12

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

GÖKSUN BLD SPOR

27

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

17:00

U12

C

ONİKİŞUBATSPOR

TURKUAZSPOR

28

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

18:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

29

M. DİZİBÜYÜK

09.06.2024

20:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

TURKUAZSPOR

30

H. ARIKMERT

09.06.2024

14:00

U12

C

PAZARCIK AKSUSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

31

H. ARIKMERT

09.06.2024

16:00

U12

A

HELETE DEMİRSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

32

H. ARIKMERT

09.06.2024

18:00

U12

B

EKBEROĞLUSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

33

H. ARIKMERT

09.06.2024

20:00

U12

B

KARTALGÜCÜSPOR

TOSYALISPOR

34

DOĞUKENT

09.06.2024

15:00

U13

C

ESENTEPE FK

ULUDAZSPOR

35

DOĞUKENT

09.06.2024

17:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

EDELERSPOR

36

DOĞUKENT

09.06.2024

19:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

1962 KARTALSPOR

37

ADEM ŞAHAN

10.06.2024

17:00

U11

C

KOÇ CRİSTALSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

38

ADEM ŞAHAN

10.06.2024

18:00

U11

C

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

39

M. DİZİBÜYÜK

10.06.2024

17:00

U11

A

EKBEROĞLUSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

40

M. DİZİBÜYÜK

10.06.2024

18:00

U11

B

ULUDAZSPOR

HELETE DEMİRSPOR

41

H. ARIKMERT

10.06.2024

17:00

U11

B

MARAŞSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

42

H. ARIKMERT

10.06.2024

19:00

U11

C

KARTALGÜCÜSPOR

TOSYALISPOR

43

ADEM ŞAHAN

11.06.2024

15:00

U13

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

AS VEFA

44

ADEM ŞAHAN

11.06.2024

16:30

U13

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

45

ADEM ŞAHAN

11.06.2024

18:00

U13

C

ULUDAZSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

46

ADEM ŞAHAN

11.06.2024

19:30

U13

C

ONİKİŞUBATSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

47

M. DİZİBÜYÜK

11.06.2024

15:00

U13

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

48

M. DİZİBÜYÜK

11.06.2024

16:30

U13

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

49

M. DİZİBÜYÜK

11.06.2024

18:00

U13

C

KARTALGÜCÜSPOR

ESENTEPE FK

50

M. DİZİBÜYÜK

11.06.2024

19:30

U13

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

BÖRTEÇİNSPOR

51

DOĞUKENT

11.06.2024

16:00

U13

B

1962 KARTALSPOR

HELETE DEMİRSPOR

52

DOĞUKENT

11.06.2024

17:30

U13

C

TOSYALISPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

53

DOĞUKENT

11.06.2024

19:00

U13

A

MARAŞSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan