Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu, DEVA Partisi adına, Türkoğlu Cezaevinde tutuklu bulunan mühendis ve müteahhitlerle bir araya geldi.Karatutlu: "Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler, tutuklu mühendis ve müteahhitlerin karşılaştıkları zorlukları ve ihtiyaçlarını daha yakından anlamamıza olanak sağladı’’ şeklinde konuştu.

Türkoğlu Cezaevine ziyaret gerçekteştiren Karatutlu, tutuklu mühendis ve müteahhitlerin yaşadığı zorlukları ve ihtiyaçlarını dinledi.

 

‘‘Milletvekili olarak görevim vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak’’

Dr. İrfan Karatutlu, ziyaret sırasında tutuklu mühendis ve müteahhitlerle bir araya gelerek, onların yaşadıkları zorlukları ve ihtiyaçlarını dinledi.

Ziyaret sonrasında yapılan açıklamada, Karatutlu, milletvekili olarak görevinin, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak olduğunu belirtti.

Karatutlu, "Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler, tutuklu mühendis ve müteahhitlerin karşılaştıkları zorlukları ve ihtiyaçlarını daha yakından anlamamıza olanak sağladı" dedi.

 ‘‘Hukukun üstünlüğüne ve adalete olan inancımızı koruyarak,sorunların çözümü için üzerimize düşeni yerine getireceğiz’’

Bazı belediye başkanları mazbatalarını aldı Bazı belediye başkanları mazbatalarını aldı

 

Karatutlu, "Tutuklu bulunan mühendis ve müteahhitlerin adalet sürecinde yaşadıkları sıkıntıların farkındayız. DEVA Partisi olarak, hukukun üstünlüğüne ve adalete olan inancımızı koruyarak, bu sorunların çözümü için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz" şeklinde konuştu.

Editör: Akif Arslan