Türkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Karaca, yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak görevine başladı. Başkan Karaca, “Belediyemizin kapısı her daim vatandaşımıza açık olacak. Herkese eşit şekilde belediyecilik hizmetini ulaştıracağız. Türkoğlu’nu, hep beraber yeniden sizlerle ayağa kaldıracağız” dedi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde milletin iradesi ile Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Mehmet Karaca mazbatasını alarak görevine başladı. Karaca, kendisine belediye başkanlığı makamına layık gören Türkoğlu halkını mahcup etmeyeceğini belirtti. Türkoğlu’na layık bir yönetim sergileyeceklerini ifade eden Karaca, “Bize oy versin vermesin her vatandaşımıza eşit şekilde belediye hizmetlerini ulaştıracağız. İsraf etmeden, hak yemeden Türkoğlu ilçemizi önce ayağa kaldırıp sonrada geliştirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

VATANDAŞIMIZIN HİZMETKÂRI OLACAĞIM

Görgel: “Kahraman şehrimiz için aşkla çalışacağız” Görgel: “Kahraman şehrimiz için aşkla çalışacağız”

Seçim süreci boyunca kendilerini yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Karaca, “Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Hepinizden Allah razı olsun. Bu sonuca sizlerle beraber ulaştık.  Artık seçim bitti. İş şimdi başlıyor. Şimdi hizmet zamanı. Bize oy versin vermesin tüm hemşehrilerimize hizmet eşit olacak. Tüm vatandaşımızın hizmetkarı olacağız. Yıkılan Türkoğlu’nu hep beraber yeniden ayağa kaldıracağız. Ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, herkesin başkanı olacağımıza sizlerin huzurunda söz veriyorum” dedi. Başkan Karaca Türkoğlu halkına randevu almadan kendisiyle görüşebileceklerini söyledi. Ayrıca Karaca makam kapısının da her daim açık olacağını vurguladı.

Editör: Akif Arslan