Ekranların sevilen çizgi film kahramanı Niloya,her Pazar saat 09.00'da YouTube kanalında yepyeni maceralarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ailelerin de gönül rahatlığıyla tercihi olan çizgi kahraman, bu hafta sonu minik arkadaşlarını Tospik’i beraber aramak için ekranlara davet ediyor. Niloya ve arkadaşları, Uzunkulak’ın tuhaf hareketlerini anlayıp  Tospik’i bulabilecekler mi? Bu sorunun cevabı 9 Haziran Pazar günü saat 09.00’da “Kulaktan Kulağa” bölümü ile ekranlara gelecek.

 Niloya Kulaktan Kulag A 01 10540778109062024 (1)

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı 'Niloya', her gün TRT çocuk ekranlarında ve her Pazar saat 09.00’da ise mutluluk dünyasının kapılarını açtığı 5 buçuk milyon aboneyi aşan YouTube kanalında yeni bölümlerini sevenleri ile buluşturuyor. Her bölümünde bambaşka bir hikâyeyi minik dostları ile buluşturan çizgi film,7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanıyor. Senaryoları psikologlar, pedagoglar ve içerik danışmaları ile hazırlanan çizgi film, çocukların hayal dünyasını da olumlu etkiliyor.

Niloya Kulaktan Kulag A 01 10540778109062024 (2)

Çizgi kahramanın bu haftaki bölümünde, Tospik’in kaybolması izleyicileri keyif dolu bir maceraya sürüklüyor. Peki Niloya ve arkadaşları Tospik’i bulabilecek mi? Uzunkulak’ın tuhaf hareketlerini anlayabilecekler mi? Çizgi kahramanlar, bu soruların cevabı için 9 Haziran Pazar günü saat 09.00’da minikleri Tospik’i aramaya davet ediyor.

 Niloya Kulaktan Kulag A 01 10540778109062024 (3)

Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu

Uzunkulak’ın Hareketleri Ne Anlatıyor?

 

Mete’nin kuzeni Cem, tabletiyle çok vakit geçirmekte bu durum da Niloya ve Mete’yi rahatsız etmektedir. Niloya birlikte oyunlar oynamak istemektedir. Mete ile birlikte Cem’i ikna ederler ve araba yarışı yapmaya başlarlar.Uzunkulak’ta bu yarışa katılır. Ancak bir süre sonra Uzunkulak tuhaf hareketler yaparak kulaklarını sallamaya başlar. Bu durum çocukların dikkatini çeker.Fatoş Teyze’nin topladığı elmaları koyduğu sepetlerin orada bir gariplik vardır ve tavşan da burayı işaret etmektedir. Niloya bu sırada Tospiğin kaybolduğunu fark eder, hep birlikte başlarlar Tospiği aramaya…Çevreden sesler duyarlar ve sepetlerin yanına gelirler. Aslında tüm bu yaşananların elma sepetine düşmüş olan Tospik’e yardım etmek isteyen Uzunkulak’ın çabası olduğu anlaşılır.

Editör: Akif Arslan