Onikişubat Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı, Belediye Başkanı Hanifi Toptaş başkanlığında, meclis üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Onikişubat Belediye Meclisi, Artık Canlı Yayınlanacak (3)

Belediye Meclis Salonu’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıdameclis gündeminde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Onikişubat Belediye Meclisi, Artık Canlı Yayınlanacak (4)

Başkan Hanifi Toptaş’ın açılış konuşmasının ardından gündem dışı olarak söz alan AK Parti Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Durdu Safa Kekeç, önerge vererek meclis toplantılarının canlı yayınlanmasını talep etti.

Onikişubat Belediye Meclisi, Artık Canlı Yayınlanacak (5)

Kekeç’in talebi üzerine Başkan Toptaş önergeyi oylamaya sunarken, önerge oy birliğiyle kabul edildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toptaş, şeffaflık ve hesap verilebilirliğin yönetim anlayışlarının olmazsa olmazı olduğunu söyledi.

Görgel: “Büyükşehir olarak Kurban Bayramı’na hazırız” Görgel: “Büyükşehir olarak Kurban Bayramı’na hazırız”

Onikişubat Belediye Meclisi, Artık Canlı Yayınlanacak (2)

Başkan Toptaş, “Aday gösterilmemizin ardından en çok dikkat çektiğimiz konulardan biri şeffaf yönetim anlayışımızdı. Bu nokta Belediyemizin Haziran ayı Meclis Toplantısı'nda aldığımız kararla toplantılarımızı bugün olduğu gibi bundan sonrada belediyemizin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlayacağız. Tüm vatandaşlarımız da canlı yayın aracılığıyla Onikişubat Belediye Meclisi’mizi takip edebilecek. Meclis üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, aldığımız kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Onikişubat Belediye Meclisi, Artık Canlı Yayınlanacak (1)

Akabinde meclis toplantısının gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Editör: Akif Arslan