Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” ziyareti

Onikişubat ilçesinin muhtarlarından oluşan bir heyet, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat İlçesi Muhtarları Dernek Başkanı Ramazan Gürbak bir açıklama yaptı.

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (1)

Gürbak, "Marka şehir, marka sokaktan başlar." diyerek şunları söyledi: "31 Mart seçimlerinde Onikişubat Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Hanifi Toptaş Başkanımıza Onikişubat Muhtarlarımızla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyaretimiz esnasında bizimle birlikte bulunan AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Sayın Mücahit Kara Bey de her zaman ki gibi muhtarlarımızla tek tek ilgilendi."

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (3)

Gürbak, pandemi ve yaşanan zorlu döneme rağmen yeni dönemde umutlarını yitirmeden şehrin imarı ve ihyası için tüm güçleriyle çalışacaklarını belirtti. Ziyarette Başkan Toptaş ve muhtarlar arasındaki olumlu enerjiyi hissettiklerini vurgulayan Gürbak, ev sahipliği için Başkan Toptaş ve belediye personeline teşekkür ettiğini ifade etti ve görevlerinde başarılar diledi.

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (5)

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (4)

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (6)

Zemin ve temel etüdü uygulama esasları masaya yatırıldı Zemin ve temel etüdü uygulama esasları masaya yatırıldı

Onikişubat Muhtarları'ndan Toptaş'a “Hayırlı Olsun” Ziyareti (7)