“Onikişubat’ı hemşehrilerimizle birlikte ayağa kaldıracağız”

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (8)

Ertuğrulgazi Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Toptaş, “Onikişubat’ı alt ve üstyapısı, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla çok daha ileri taşıyacağız” dedi.

 “Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (1)

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala ziyaretlerini kesintisiz sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (3)

Esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Adayı Toptaş, mahalle sakinlerinin de talep ve isteklerini dinleyerek tek tek not aldı.

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (2)

Mahalle ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan Hanifi Toptaş, “Teşkilatımızla birlikte ilçemizin her bir noktasında ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tabi seçime sayılı günler kaldı. Bugün de Ertuğrulgazi Mahallemizdeydik. Esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya geldik, taleplerini dinledik.

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (6)

Plan ve projelerimizi anlattık, Onikişubat’ımıza dair istişarelerde bulunduk. Hamdolsun hemşehrilerimizin bizlere güveni tam. Açıkladığımız plan ve projelerimizi bir bir hayata geçireceğimizi biliyorlar. İnşallah bizler de bu güven ve inancı boşa çıkarmayacağız. Hayata geçireceğimiz plan ve projelerimizle Onikişubat’ı alt ve üstyapısı, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla çok daha ileri taşıyacağız.

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (5)

Şeffaf, hesap verebilir ve adil yönetim anlayışıyla hemşehrilerimizle birlikte yeni Onikişubat’ı inşa edeceğiz. 31 Mart’ta Onikişubat’ta en yüksek oy oranına ulaşmak için hazırız, kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta ilk iftar Depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta ilk iftar

“Onikişubat’ı Hemşehrilerimizle Birlikte Ayağa Kaldıracağız” (4)

Editör: Akif Arslan