Paranoya filminin çekimleri başladı!

 

Brad Pitt’in De’Longhi ile kahve yolculuğu, Türk ekranlarında Brad Pitt’in De’Longhi ile kahve yolculuğu, Türk ekranlarında

Yılın merakla beklenen, iddialı filmi Paranoya sete çıktı. Onur Buldu’nun canlandırdığı Muntazam adlı bir gazetecinin paranoyası nedeniyle başına açtığı komik ve tuhaf işleri konu alan filmin, İstanbul’da başlayan çekimlerine Lüleburgaz’da devam edilecek.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (1)

Güçlü hikâyesi ve yıldız isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile dikkat çeken; başrollerini Onur Buldu, Ege Kökenli ve Bülent Şakrak’ın paylaştığı Paranoya filminin çekimleri başladı.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (2)

Kadrosunda Füsun Demirel, Cihat Tamer, Hüseyin Avni Danyal, Ayşen İnci, Osman Alkaşgibi usta isimlerin yer aldığı filmin çekimleri, İstanbul ve Lüleburgaz’da gerçekleştirilecek.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (6)

Üniversite öğrencisiyken yazdığı bir şiir yüzünden hapse atılan, hapisteyken babasının cenazesine katılamamasından dolayı paranoyası başlayan Muntazam (Onur Buldu) adlı  gazetecinin başından geçenleri konu alan Paranoya’nın çekimleri 2 ay sürecek.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (5)

Komedi ve dramı harmanlayan filmin yapımcılığını D Sinema, yönetmenliğini Cengiz Özkarabekir, senaristliğini ise Kubilay Zerener üstleniyor.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (4)

Türkiye’nin yakın geçmişine, bugününe ve toplumun psikolojik yapısına da ayna tutan Paranoya filminin, sonbahar aylarında vizyona girmesi planlanıyor.

Paranoya Filminin Çekimleri Başladı! (7)