İşletmelerin ve işletme şubelerinin haritalarda ve navigasyon cihazlarda yer almasının önündeki zorlukları kaldırmak ve işletmenizi tüm harita kayıt servislerine tek bir seferde kaydetmek için yola çıkan Sky Medya İnternet Hizmetleri, kısa sürede binlerce işletmenin harita kayıt işlemini gerçekleştirmiştir.

SkyMedya İnternet Hizmetleri, eczanelerden avukatlık ofislerine, marketlerden kafelere, restoranlardan mağazalara kadar hem tek tek işletmelerin lokasyonlarını tüm dijital haritalara ve navigasyon cihazlarına kaydeder hem de şubeleri bulunan şirketlerin tüm şubelerinin harita kayıt işlemlerini ve yönetimini tek bir yerde toplar.

Yerel aramalarda %300'e varan görüntülenme artışı

İşletmeler için göz ardı edilemeyen pazarlama kanallarından biri haline gelen Google’da potansiyel müşterilerimize ulaşmak ve pazar payımızı büyüterek rakiplerimizin önüne geçmek amacıyla kullanabileceğimiz en önemli alan haritalar yani Google Maps’tir.

Özel Güvenlik Firması Özel Güvenlik Firması

Potansiyel müşterilerinize Anahtar Kelimelerle ulaşın

Firmanızın ürünlerinin Google Haritalar'a optimize edilmiş anahtar kelimeler (SEO) ile yerel aramalarda görünürlüklerini arttırın. Seçtiğiniz anahtar kelimeler ile potansiyel müşterilerinizi firmanıza çekin.

https://medyasky.com.tr/googlemybusiness/ veya (0850) 480 0919'dan  iletişime geçebilirsiniz.