Kahramanmaraş (SHA)

Kahramanmaraş Proje İmam Hatip Ortaokulu ve Kahramanmaraş Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, 5. sınıf öğrencileri için kabul sınavı başvurularını almaya devam ediyor.

Seçkin öğretmen kadrosuyla 70 Proje İmam Hatip Ortaokulu'nda kabul sınavları başladı. Ayrıca, Kahramanmaraş'ın başarılı okulları arasında yer alan Proje İmam Hatip Lisesi de 5. sınıf öğrencileri için kabul sınavı başvurularını almaya devam ediyor.

Kahramanmaraş Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Kabul Sınav Tarihleri Belirlendi

Kabul sınavları 1 Haziran 2024 tarihinde saat 10.00'da gerçekleşecek. Başvurular ise 1-30 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecek ve sınav müfredatı 4. sınıf müfredatına göre uygulanacak.

Filozof Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü, hem eğlendiriyor hem öğretiyor Filozof Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü, hem eğlendiriyor hem öğretiyor

Proje İmam Hatip Ortaokulu, öğrencilere modern bir kampüs ve geniş imkanlar sunuyor. Kapalı spor salonu, halı saha, akademik takip, periyodik denemeler, turnuvalar, geziler, piknikler, cep sinemaları, bilgi yarışmaları, yazarlarla buluşmalar, teknofest TÜBİTAK projeleri, Endülüs okuma projeleri, robotik kodlama ve sportif faaliyetler gibi olanaklarla öğrencilere zengin bir eğitim ortamı sağlanıyor.

5. sınıfa girecek öğrencilerin başvuru yapmak için https://kmarasihl.meb.k12.tr/icerikler/proje-ortaokul-5-sinif-kabul-sinav-basvuru-formunu-doldurmak-icin-tiklayiniz_15130715.html adresini ziyaret edebilirler.

Editör: Akif Arslan