Ramazan ayının rengarenk iftar sofralarındaki tatlıların yanına en çok bol sütlü hafif dondurmalar yakışıyor. Türkiye’nin lider dondurma üreticilerinden Golf Dondurma, yüzde 75 süt ve salep içeren Uluslararası Üstün Lezzet Ödüllü ‘Golf Maraşım’ ürünleriyle tüketicilerine muhteşem bir kıvam, yüksek kalite ve tarifsiz bir lezzet sunuyor.

2021 M A R A S I M 500Ml Cikolata Sade

Tüm ailenin bir araya geldiği iftar sofralarınışenlendiren, iftar sonrası gelen misafirlere servis edilen tatlıların yanına eşlik eden üstün lezzetli dondurmalarıyla Golf Dondurma, bu ramazanda da Kahramanmaraş’ta ürettiği “Golf Maraşım” ürünleriyle tüketicilerine vazgeçilmez bir lezzet sunacak. Sadece adıyla değil, lezzetiyle de halis muhlis Maraşlı olan ‘Golf Maraşım’ ürünleri arasında Kesme Sade, Sade, Çikolata Sade, Antep Fıstığı Sade, Maraşım Kap, Maraşım Sandviç, Maraşım Külah Sade ve Maraşım Çubuk bulunuyor.

Gündoğan, Halk Edebiyatı’na ışık tuttu Gündoğan, Halk Edebiyatı’na ışık tuttu

Süt tozu içermeyen sağlık dolu lezzet
Ramazan ayı sofraları bazen aile üyeleri bazen misafirler ile renklenirken, özenle hazırlanan sofralar çeşit çeşit lezzetlerle donatılıyor. Üstün lezzetli dondurma üreticisi Golf Dondurma ise ‘Golf Maraşım’da yer alan yüzde 75 süt ve salep içeriği ile ramazan sofralarına taşıyor.Süt tozu içermeyen ‘Golf Maraşım’, yüksek süt oranıyla kaliteli bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin besin içeriği ile desağlıklı bir lezzet olarak iftar sonrası keyifli anlarınıza eşlik ediyor.Muhteşem kıvamıyla, damakta erirken verdiği lezzet ile doğuştan Maraşlı olan Golf Maraşım; kutu, külah, kap, sandviç ve çubuk çeşitleriyle tüketicilerin gönüllerinde taht kuruyor.

Golf Dondurma Hakkında

2003 yılında Bursa fabrikasında 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlayan Golf Dondurma, günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş fabrikaları olmak üzere 200 milyon litreye ulaşan üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir.Tüm faaliyetlerinin odağına koyduğu 7’den 70’e tüm tüketicilerinin severek tüketeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı hedef edinen Golf Dondurma, 20 yılda pek çok yeniliğe imza attı. İnovasyon odaklı üretim yapan marka, çeşitli meyvelerden üretilen sorbeler, bol sütlü Maraşım ve Belçika çikolatalı dondurma gibi kaliteli ürünleriyle tüketicisinden tam not almıştır. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş fabrikasında ürettiği “Maraşım” markasıyla Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü. Golf, “Maraşım” markasıyla Kahramanmaraş’ın dondurma konusundaki haklı ününü Türkiye ve dünyaya duyurmaya devam etmektedir.

2022 M A R A S I M 100Ml Kap

Editör: Akif Arslan