Güneş, deniz ve kum üçlüsünün keyfini doyasıya çıkaracağınız yaz günlerinde, saçlarınızın gün boyu bozulmadan parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacak bir şekillendirici arayışında olabilirsiniz.Dünyanın en büyük kişisel bakım cihazları markalarından Remington’ınsaç düzleştiriciürünüWet2Straight, saçınızı tek hamlede hem kurutup hem düzleştiren tasarımıyla yazın enerjisine ve günlük rutininize eşlik ediyor.

Saçınızı Tek Seferde Kurutan Ve Düzleştiren Teknoloji (3)

Güneşin enerjisiyle gündüzden geceye kadar sürecek planlar yaparken, sabah rutini esnasında zaman veya çaba harcamadan gün boyu sağlıkla parlayan saçlara ulaşmak artık çok kolay. Hem ıslak hem kuru saçlarda kullanılabilen düzleştiriciRemington Wet2Straight, bu yaz her anın tadını çıkarmak ve en iyi şekilde görünmek için ihtiyacınız olan tek ürün.

Saçınızı Tek Seferde Kurutan Ve Düzleştiren Teknoloji (6)

Tek seferde kurutma ve düzleştirme işlemi

Türkiye'de işsizlik 58 ilde azaldı Türkiye'de işsizlik 58 ilde azaldı

Özellikle havluyla kurulanmış saçlar için tasarlanan Wet2Straight, geleneksel düzleştirme yöntemlerine göre %86 daha hızlısonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Sıcak plakalarını saçınıza uyguladığınızda cihaz, saçınızdaki nemi buharlaştırarak özel tasarlanmış kanallardan dışarı atıyor. Böylece, hem kurutma hem de düzleştirme işlemini tek hamlede tamamlamanızı sağlıyor.Plakaların kıvrılmaya dayanıklı mikro tanecikler ile beslenen gelişmiş seramikten yapısı, saçınızı şekillendirirken pürüzsüz ve kıvrımsız kalmasını sağlıyor. Cihazın yenilikçi turbo işlevi de ihtiyacınız olduğu zaman ekstra bir ısı artışı sağlıyor, özellikle kalın veya kıvırcık saçlar için ideal olan bu özellik, stilinizin daha uzun süre dayanmasına yardımcı oluyor.

Saçınızı Tek Seferde Kurutan Ve Düzleştiren Teknoloji (5)

https://tr.remington-europe.com/urunler/s7300-wet2straight-sac-duzlestirici

Editör: Akif Arslan