Sonsuz Yapi0

Sonsuz Yapı, kaliteli ve sürdürülebilir yaşam alanları inşa etme yolunda yürüttüğü çalışmalarda dana büyük adımlar atabileceğine inanıyor.

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yerel şirketler, hem mimari hem de finansal destek sağlayarak eski yapıların yenilenmesini teşvik ederken; Kahramanmaraş merkezli Sonsuz Yapı da, kentsel ve yerinde dönüşüm projelerinde sunduğu hizmetlerle dikkat çekiyor.

Sonsuz Yapı sahiplerinden Hamdi Atlama “Firma olarak, hep birlikte daha güvenli ve sağlıklı bir geleceğe adım atmamızı temenni ediyoruz. Kaliteli ve sürdürülebilir yaşam alanları inşa etme yolunda yürüttüğümüz çalışmalarda sizlerin de katkısıyla daha büyük adımlar atabileceğimize inanıyoruz. Geleceğe güvenle bakabilmek için yanımızda olmanız bizim için çok değerli” açıklamasında bulunarak, “desteğinizle projelerimizi daha ileriye taşımak dileğiyle... Detaylı bilgi ve katkılarınız için bize ulaşabilirsiniz” çağrısında bulunuyor.

Hamdi Atlma

Sonsuz Yapı Hizmetleri şöyle sıralanabiliyor:

1. *Dış Cephe Yalıtımı*: Enerji verimliliğini artıran ve estetik kazandıran dış cephe yalıtım çözümleri.

2. *Tadilat ve Tamirat*: Mevcut yapılarınızı yenilemek ve onarmak için profesyonel tadilat ve tamirat hizmetleri.

3. *Bina Su Yalıtımı (Drenaj)*: Yapılarınızı su hasarlarından korumak için kapsamlı su yalıtımı ve drenaj sistemleri.

Mobil evler beton yapılaşmanın önüne geçiyor Mobil evler beton yapılaşmanın önüne geçiyor

4. *Mimari Proje ve Statik Proje*: Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren yenilikçi mimari ve güvenilir statik projeler.

5. *Kentsel Dönüşüm - Yerinde Dönüşüm*: Daha güvenli ve modern yaşam alanları yaratmak için kentsel dönüşüm ve yerinde dönüşüm projeleri.

6. *Anahtar Teslim Ev Projeleri*: Evinizin tüm detaylarını kapsayan, anahtar teslim projelerle stressiz bir inşaat deneyimi.

7. *Bina Güçlendirme Proje ve Uygulama*: Yapılarınızı depreme dayanıklı hale getirmek için bina güçlendirme projeleri ve uygulamaları.

8. *Dekorasyon Proje ve Uygulama*: İç mekanlarınızı güzelleştiren ve fonksiyonelliği artıran dekorasyon projeleri ve uygulamaları.

9. *İnşaat Finansal Çözümleri*: Projelerinizin finansmanını kolaylaştıran ve maliyet yönetimini sağlayan inşaat finansal çözümleri.

Sonsuz Yapi

Sonsuz Yapı’ya 0 541 224 11 09 nolu telefon ile ulaşılabilir.

https://www.marasposta.com/sonsuz-yapidan-kentsel-donusum-icin-finansal-destek

Editör: Akif Arslan