Zaman ve mekândan tasarruf sağlayan mutfak modeli: Minty Mutfak  

Duygulara hitap eden mekânlar tasarlayan Bodrum Mutfak Mobilya, kişiye özel birbirinden farklı mutfak modelleriyle karşımıza çıkıyor. Hareket alanı kendi ekseninde seyreden, kullanımı kolay ve kapasitesi yüksek Minty Mutfak, mavi ve krem renklerinin kusursuz uyumu ile yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandırıyor. Geniş panosu ve tezgahıyla kullanıcıların hem zamandan hem de mekândan tasarruf etmesini sağlayan Minty, fonksiyonel çözümleri ile konforlu yeni nesil tasarımlı bir mutfak hayatı sunuyor.

Satılan her 10 araçtan 9'u otomatik Satılan her 10 araçtan 9'u otomatik

Zaman Ve Mekândan Tasarruf Sağlayan Mutfak Modeli Minty Mutfak (3)

Türkiye’nin en prestijli mutfak ve mobilya tasarım markalarından olan Bodrum Mutfak Mobilya, birbirinden farklı renkleriyle oluşturduğu özel tasarımları ile kullanıcılarına farklı alternatifler sunuyor.

Zaman Ve Mekândan Tasarruf Sağlayan Mutfak Modeli Minty Mutfak (2)

Mutfakta ihtiyaca göre kişiye özel tasarımlar yaratan Bodrum Mutfak Mobilya, Minty Mutfak modeli ile yeni nesil mutfak tasarımına farklı bir anlayış getiriyor. Sunduğu fonksiyonel çözümler ve her ihtiyaca cevap vermesiyle ön plana çıkan model, aynı zamanda estetik görünümüyle ilham kaynağı oluyor.

Zaman Ve Mekândan Tasarruf Sağlayan Mutfak Modeli Minty Mutfak (1)

Dar alanları muhteşem dokunuşlarıyla farklı bir görünüme kavuşturan Minty Mutfak, mavi ve krem renklerinin kusursuz uyumu ile yaşam alanlarınızı estetik bir mekâna çeviriyor. Geniş yelpazesiyle mutfakta ihtiyacın fazlasını sunan model, fonksiyonel çözümleriyle kullanıcıların vazgeçilmez tercihi oluyor. Geniş panosu ve tezgâhı ile hem zamandan hem de mekândan tasarruf etmenizi sağlayan Minty modeli, işlevsel evyesi, pişirme, hazırlık ve saklama alanlarıyla mutfakta geçirilen zamanı büyük bir keyfe dönüştürüyor. 

Editör: Akif Arslan