Her yaştan misafirin kalbinde yer edinmeyi amaçlayan Tavuk Dünyası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da çocukları unutmadı. Bu özel günde, desteklerini sürdürdüğü Kahramanmaraş’ta düzenlediği etkinliklerle çocukların yüzünü güldüren Tavuk Dünyası, İstanbul’daki 10 restoranında da gerçekleştirdiği yüz boyama etkinliğiyleçocuklara keyifli anlar yaşattı.

‘Fast-casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki öncülerinden Tavuk Dünyası, çocuklar için büyük heyecanyaratan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minikleri unutmadı. “23 Nisan’da dünyalar çocukların olacak” diyen marka, her yaştan misafirin kalbinde özel bir yer edinmek amacıyla İstanbul ve Kahramanmaraş’taki restoranlarındaçocuklara özel yüz boyama etkinlikleri düzenledi.

Tavuk Dünyası’ndan 23 Nisan’da Rengarenk Gülücükler (2)

Heyecanlı anlar yaşandı

“Her uyku deneyiminde yenilenin” “Her uyku deneyiminde yenilenin”

Geçen yıl deprem felaketiyle sarsılan bölgeye desteklerini sürdüren Tavuk Dünyası, 23 Nisan’da Kahramanmaraş’taki restoranlarında çocukları misafir etti. Umut Kent'te yaşayan, 1. ve 2. sınıfta okuyan 80 öğrenci, bu anlamlı günü arkadaşları ve ebeveynleri ile birlikte Tavuk Dünyası’nın Piazza AVM ve Kahramanmaraş Cadde’deki restoranlarında kutladı.Yüzlerinin rengarenk boyanmasını merakla bekleyen çocuklar, heyecanlı anlar yaşadı.Yemek ikramları eşliğinde düzenlenen ve yaklaşık 120 kişinin katıldığı etkinliklerde, günün anısına çocuklara boyama seti hediye edildi.

Neşe dolu bir gün geçirdiler

23 Nisan’ı İstanbul’daki çocuklarla da kutlayan Tavuk Dünyası, şehrin farklı lokasyonlarındaki 10 restoranında yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdi ve çocuklara bayrama özel balon hediye etti. Yüz boyama etkinlikleriyle bayramı çocuklar için daha da eğlenceli bir hale getiren Tavuk Dünyası’nın İstanbul’daki etkinliklerine katılan binin üzerinde çocukneşe dolu bir gün geçirdi.

Tavuk Dünyası, Kahramanmaraş ve İstanbul’daki bu etkinlikleriyle misyon edindiği 7’den 70’e misafir memnuniyetini bir kez daha göstermiş oldu.

Tavuk Dünyası’ndan 23 Nisan’da Rengarenk Gülücükler (1)

Tavuk Dünyası Hakkında:

 

2012 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün Türkiye’nin 54 şehrinde, 300’ü aşkın restoranı ile,KKTC’de ve İspanya’da tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, herkese kaliteli, lezzetli, ulaşılabilir fiyatta bir yemeği; kendini iyi hissedebileceği mekanlarda sunma hedefi ile ilerleyen Tavuk Dünyası, Türkiye’de “Fast Casual” restoran deneyiminin en güçlü temsilcilerinden biri olarak tüketicileri ile buluşmaktadır. 

Ankara’da yer alan yüksek standartlardaki üretim merkezi, restoran operasyon yönetim sistemi, geniş dağıtım ağı ve büyüyen franchising modeli ile Türkiye’de yeme-içme sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Tavuk Dünyası, başarısını uluslararası boyuta taşımak amacıyla oluşturduğu “Gagawa” markasıyla yurtdışında da faaliyet göstermektedir. 

 

2015 yılında, Türkiye'nin önde gelen özel sermaye fonlarından Global Restaurant Investments S.A.R.L.’nin yatırım yapmasıyla Tavuk Dünyası büyüme ve kurumsallaşmada ivme kazandı. Detaylı bilgi için www.tavukdunyasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.