Türkiye’de kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden Tchibo,kahve tutkusunu uzmanlığa dönüştürmek isteyenkahve severler için bireysel eğitimlerini 12 Haziran’da Tchibo Academy’de başlatıyor.

 Tchibo Academy (2) 165028306

Tchibo, şimdiye kadar kurumlara sunduğuTchibo Academy eğitimlerini, kahve tutkusunu uzmanlık seviyesine taşımak isteyenlere özel bireysel eğitimlerle zenginleştiriyor. Tchibo Academy’deki eğitimlerde, kahveye ilişkin temel bilgilerden püf noktalara kadar hem eğitici hem eğlenceli workshop’lar ile gerçek kahve uzmanı olmanınincelikleri katılımcılarla paylaşılıyor. Uzman Tchibo ekibi tarafından hazırlanan ve sunulan kapsamlı eğitim sonunda katılımcılar sertifika almaya da hak kazanıyor.

Tchibo Academy (4) 165028150

Kahvetutkusu serüveni;“CoffeePassion”eğitimi

“CoffeePassion” eğitimi; kahvenin tarihçesi, kahvenin yetiştirme alanları, çekirdek yetiştirme süreçleri, demlemenin aritmetiği, kahve demleme teknikleri, teoriden pratiğe bölümlerinden oluşuyor. 12 Haziran’da başlayacak eğitimlerle her katılımcı,Tchibo’nunkahve uzmanlığı eşliğinde birçok püf noktasını keşfedebilecek ve kahve tutkusunu farklı bir seviyeye taşıyacak.

Filozof Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü, hem eğlendiriyor hem öğretiyor Filozof Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü, hem eğlendiriyor hem öğretiyor

Tchibo Academy (5) 165028244

Tchibo Academy (3) 165028369

Editör: Akif Arslan