TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 08.04.2024 Karar No: 49

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

TBB’de Kahramanmaraş’ı temsil edecek üyeler seçildi TBB’de Kahramanmaraş’ı temsil edecek üyeler seçildi

1- 06-07 Nisan 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

MERKEZ1

06.04.2024

10:00

U17

B

ULUDAZSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-3

2

MERKEZ1

06.04.2024

12:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

AS VEFA

2-3

3

MERKEZ1

06.04.2024

14:00

U17

A

1962 KARTALSPOR

KÜMBETSPOR

5-1

4

MERKEZ1

06.04.2024

16:00

U15 PLAY-OFF

AS VEFA

BÖRTEÇİNSPOR

0-2

5

DOĞUKENT

06.04.2024

12:00

U17

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

AEL SPOR

2-1

6

DOĞUKENT

06.04.2024

14:00

U15 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

AEL SPOR

2-0

7

DOĞUKENT

06.04.2024

16:00

U17

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HELETE DEMİRSPOR

1-4

8

FERHUŞ

06.04.2024

11:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

0-6

9

FERHUŞ

06.04.2024

13:30

U15 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

5-3

10

FERHUŞ

06.04.2024

16:00

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

EDELERSPOR

7-1

11

MERKEZ1

07.04.2024

10:00

U17

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

5-0

12

MERKEZ1

07.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

KOÇ CRİSTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

13

MERKEZ1

07.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

BERTİZSPOR

7-1

14

MERKEZ1

07.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

PAZARCIK AKSUSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

1-2

15

MERKEZ1

07.04.2024

18:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

TURKUAZSPOR

0-2

16

DOĞUKENT

07.04.2024

10:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

6-2

17

DOĞUKENT

07.04.2024

12:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

 2-2

18

DOĞUKENT

07.04.2024

14:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

1962 KARTALSPOR

5-3

19

DOĞUKENT

07.04.2024

16:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

ULUDAZSPOR

2-3

20

BELEDİYE

07.04.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

YÖN

SELİM

AYDEMİR

68581

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

08.04.2024

2

PAZARCIK AKSUSPOR

30

FURKAN

EKİZ

1927354

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

08.04.2024

3

PAZARCIK AKSUSPOR

YÖN

FARUK

YILKICI

68481

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

08.04.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

11

SEZGİN

YILMAZ

1967990

15

Tedbirli

08.04.2024

2

1962 KARTALSPOR

4

SIDDIK

YÜCE

1959057

2.AMATÖR

Tedbirli

08.04.2024

3

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

6

MUSTAFA

ARIKMERT

1940492

2.AMATÖR

Tedbirli

08.04.2024

4

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

9

SERKAN

BOZ

1957133

2.AMATÖR

Tedbirli

08.04.2024

5

1962 KARTALSPOR

ANT

MEHMET

ÇANAK

25430

2.AMATÖR

Tedbirli

08.04.2024

4- 06.04.2024 tarihinde Ferhuş Sahasında oynanan Döngele Bozdağpor-Onikişubat İdmanyurduspor U17 müsabakasında, müsabakanın 48. Dakikasında 7 kişinin altına düşen Döngele Bozdağspor Kulübünün hükmen 6-0 mağlubiyetine;

5-13-14 Nisan 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

MERKEZ1

13.04.2024

10:00

U17

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

2

MERKEZ1

13.04.2024

12:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

EDELERSPOR

3

MERKEZ1

13.04.2024

14:00

U17

B

AEL SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

4

MERKEZ1

13.04.2024

16:00

U15 PLAY-OFF

AEL SPOR

AS VEFA

5

DOĞUKENT

13.04.2024

11:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KÜMBETSPOR

6

DOĞUKENT

13.04.2024

13:00

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

1962 KARTALSPOR

7

DOĞUKENT

13.04.2024

15:00

U17

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

8

FERHUŞ

13.04.2024

11:00

U15 PLAY-OFF

BÖRTEÇİNSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

9

FERHUŞ

13.04.2024

14:00

U17

B

HELETE DEMİRSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

10

FERHUŞ

13.04.2024

16:30

U17

B

KARTALGÜCÜSPOR

ULUDAZSPOR

11

MERKEZ1

14.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBATSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

12

MERKEZ1

14.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

13

MERKEZ1

14.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

BERTİZSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

14

DOĞUKENT

14.04.2024

11:00

2.AMATÖR

B

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

15

DOĞUKENT

14.04.2024

13:30

2.AMATÖR

A

EDELERSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

16

DOĞUKENT

14.04.2024

16:00

2.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KÜMBETSPOR

17

FERHUŞ

14.04.2024

11:00

2.AMATÖR

A

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

18

FERHUŞ

14.04.2024

14:00

U15 PLAY-OFF

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

HELETE DEMİRSPOR

19

FERHUŞ

14.04.2024

16:30

2.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

20

ELBİSTAN

14.04.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AFŞİNSPOR

AS VEFA

    Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye