Farklı ihtiyaçlara özel geliştirdiği ürün ve servislerlekullanıcılarına avantajlar sunan Turkcell,müşterilerininfarkında olmadan paketlerini aşmasını önleyen ‘Akıllı Fatura’ servisiniherkes için ücretsiz hale getirdi. Turkcell’liler Akıllı Fatura özelliğini mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden aktif edebilecek.

CLPA güvenli haberleşme için gerekli alt yapıyı sunuyor CLPA güvenli haberleşme için gerekli alt yapıyı sunuyor

Türkiye’ninTurkcell’imüşterileri için avantajlı ürün ve servisleri geliştirmeye devam ediyor. Faturalarda yeni bir dönem başlatan Turkcell, Akıllı Fatura servisini tüm kullanıcıları için ücretsiz hale getirdi. Bu kapsamda mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden bireysel müşteriler Akıllı Fatura servisini, kurumsal müşteriler ise İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerini aktif ederek bu özellikten yararlanabilecek.

Paketbitiminden sonra paket dışı kullanımların önüne geçen Akıllı Fatura özelliğiyleTurkcell’liler,istedikleri zaman paketlerini değiştirebilir veya ek paket alabilirler. Sadece Turkcell’de ücretsiz olarak sunulan bu hizmeti kullanıcılar istedikleri zaman aktif edip kapatabilecek.

Akilli Fatura

Akıllı fatura kullananların sayısı 5 milyonu aştı

Turkcell’in paket aşımını önleyen Akıllı Fatura servisinden3,9 milyon bireysel müşterisi aktif olarak yararlanıyor. Aynı özelliği İşte Kontrol ve Limitinde Durma servisleriyle deneyimleyen 1,4 milyon kurumsal müşteri bulunuyor. Akıllı Fatura, İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerine ücretli ulaşan 5 milyondan fazla kullanıcının yanı sıra artık tüm Turkcell’liler de 2024 yıl sonuna kadar bu özelliği ücretsiz kullanabilecek.

Editör: Akif Arslan