Marasposta.com

Kahramanmaraş Valisi Ünlüer, iftarını şehit aileleri ve özel harekât polisleri ile yaptı

Şehir protokolünden Görgel’e hayırlı olsun ziyareti Şehir protokolünden Görgel’e hayırlı olsun ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında, şehitlerin aileleri, özel harekât polisleri ve aileleriyle iftarını yaptı.

Önceki gün düzenlenen iftar programına, Vali Ünlüer’in yanı sıra şehitlerin, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Tuba Köksal, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Habibullah Keser, Kahramanmaraş Sütçüimam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Onikişubat Kaymakamı Salih Çiğdem, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Barosu Başkanı Avukat Muhammed Burak Gül katıldı.

Kahraman polislerle bir süre hasbihal eden Ünlüer, “Emniyet Mensuplarımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için üstlendikleri kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getiriyorlar. Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakârca görev yapan emniyet mensuplarımıza ve ailelerine sağlık ve mutluluk diliyorum. Bu vesileyle vatan ve görev uğrunda hayatlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anarken, gazi ve kahraman polislerimize sağlık diliyor, mübarek Ramazan ayının ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

https://www.marasposta.com/foto-galeri/vali-unluer-emniyetin-iftarina-katildi

Editör: Akif Arslan