Yarıyıl tatili Büyükşehir’le çok daha eğlenceli

Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatilinde çocuklara yönelik NFK Kültür Merkezi’nde “Neşeli Aile” adlı tiyatro gösterisi düzenledi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen gösteride çocuklar doyasıya eğlendi.

 Çocuk Tiyatrosu (1)

Şiir ve edebiyatın başkentinde farklı yaş gruplarına yönelik kültür sanat faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi,çocukların yarıyıl tatilini daha eğlenceli ve verimli şekilde değerlendirmesi için de etkinliklerine devam ediyor.Bu kapsamda; Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde “Neşeli Aile” adlı tiyatro gösterisi düzenlendi. Bir yandan eğlendirirken bir yandan da eğitici mesajlar vermeyi ihmal etmeyen gösteri, çocukların olduğu kadar ebeveynlerin de beğenisini kazandı. Çocukların yarıyıl tatilini daha eğlenceli ve verimli şekilde değerlendirmesi noktasında düzenlenen etkinliklerin çok değerli olduğunu vurgulayan aileler, Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Çocuk Tiyatrosu (3)

Çocuk Tiyatrosu (4)

“Belediyenin vatandaşa ulaştığı bir Kahramanmaraş inşa edeceğiz” “Belediyenin vatandaşa ulaştığı bir Kahramanmaraş inşa edeceğiz”

Çocuk Tiyatrosu (5)