Yeniden Refah Partisi’nin Kahramanmaraş merkez Onikişubat İlçe Başkanlığı, online üye kayıtlarında elde ettiği başarı ile dikkat çekiyor.

Partinin Onikişubat İlçe Başkanlığı, yürüttüğü etkili çalışmalar ve halkla iç içe olma politikası sayesinde bölgede büyük bir destek kazanarak Türkiye’nin çok üye toplayan ikinci ilçesi oldu. Online üye kayıtlarında ülke genelinde birinci ilçe Konya’nın merkez Selçuklu ilçesi oldu. , 477 bin üye sayısı ile Konya’nın Selçuklu ilçesi oldu. İkinci ilçe ise 281 bin üye sayısı ile Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat ilçesi oldu.

Parti üye sayılarında yaşanan bu artış, ilçe teşkilatının halkın beklenti ve taleplerine duyarlı bir şekilde yaklaşmasının bir sonucu olarak değerlendirilirken; online üye sisteminin de üye artışlarında büyük etken olduğu ifade edildi. Yeniden Refah Partisi’nin Onikişubat İlçe Başkanlığı, sadece seçim dönemlerinde değil, yıl boyunca düzenlediği etkinlikler, toplantılar ve halk buluşmaları ile sürekli bir iletişim içinde olmayı hedefleyerek bu başarıyı sonuna kadar hak ettiği görülüyor.

Onikişubat Tanıtım ve Medya Başkanı Süleyman Yener Akgül “Yeniden Refah Partisi Onikişubat ilçesi olarak Türkiye’de en çok üye toplayan ikinci ilçe oldunuz, bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna “Öncelikle, Onikişubat ilçemizde Yeniden Refah Partisi Kiymetli başkanım Şahin Us başkanlığında en çok üye toplayan ikinci ilçe olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu başarı, partimizin halkımıza olan güvenini ve ilçe teşkilatımızın kararlılığını yansıtmaktadır. Üye sayımızın artması, geliştirdiğimiz “Online Üyelik” sayesinde herkesin online olarak dilediği yerden üye olma kolaylığı sağlanmasının büyük etkisi olduğunu görüyoruz. Üstelik halkımızın bizimle aynı değerlere sahip olduğunu ve ülkemizin geleceği için birlikte çalışma isteğini de gösteriyor. Onikişubat’ı yeniden ayağa kaldırmak için kolları sıvadık, Milli Görüş ruhuyla teşkilat başkanlarımız önderliğinde durmadan yola devam..” karşılığını verdi.

I M G 20240125 W A0030

“Online Üyelik Haricinde Kahramanmaraş için geliştirmiş olduğunuz başka projeniz var mı?” sorusuna ise Süleyman Yener Akgül “Elbette, çalışmalarımız online üyelik sistemiyle sınırlı kalmayacak. Bir çok konuda geliştirdiğimiz projeler var ama bunda en çok dikkat çekmek istediğimiz Kahramanmaraş’ın tüm sorunlarını halkımızdan bizzat duyacağız” ifadesi ile karşılık verdi. Süleyman Yener Akgül, şöyle konuştu:

“Bize bu konuda destek veren Onikişubat Belediye Başkan Adayımız Dr. Fatih Mehmet Ceyhan İlçe Başkanımız Şahin Us ve İlçe Teşkilat Başkanımız Süleyman Ciriş önderliğinde ve diğer 24 başkanlarımızla bu konuyu ele aldık, çalışmalara başladık. Onikişubat tanıtım Medya olarak profesyonel medya ekibimiz sayesinde anında haberdar olup, toplamda güçlü ve dinamik direk çözüm odaklı çalışacağız. Örneğin Kahramanmaraş’ın bozuk yolları şu anda en sık şikayet alınan konu, Belediye Başkan Adayımız Fatih Mehmet Ceyhan seçildiğinde AB standartlarında yollar ile Kahramanmaraş’ı yeniden inşa edeceğiz. Onikişubat ve köyler dahil, ilk hedefimiz yolları ve vatandaşın şikayetini gidermek olacaktır.”

“Esnafımızın teveccühü bize moral veriyor” “Esnafımızın teveccühü bize moral veriyor”

“Meclis Üyeliği gibi birsey hiç aklımdan öyle birsey geçmedi, ben şuan ki görevime tanıtım ve medya işime odaklıyım. İlçe başkanımız Şahin Us ve İlce teşkilat başkanım Süleyman Çiriş uygun görür ve bunu yapmalısın, derlerse ben hiçbir görevden asla kaçınmayacağımı bildirmek isterim. Onikişubat ilçemiz için her türlü görev ve vazifeye hazırız.

Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Fatih Mehmet Ceyhan seçimlere çok azimli ve kararlı bir şekilde hazırlanıyor. Teşkilat olarak bizlerde arka planda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşaallah seçimlerde başarılı olacağız. Dr. Fatih Mehmet Ceyhan’ın beni sabah 7.00 saatlerinde aradığını biliyorum, çalışmalara erken başlamak adına benle ve ekip arkadaşlarımla irtibat halinde oluyor. Onikişubat İlçe Başkanlığı’nın aldığı karar neticesinde Dr. Fatih Mehmet Ceyhan belediye başkanlığı için oldukça isabetli bir karar. Sözünün eri olması ve kararlığı sayesinde birlikte çok uyumlu ve güzel bir şekilde çalışmaktayız.

Bizim hedefimiz en az yüzde 47 ile belediye seçimini kazanmaktır. Şu an Gençlik Kollarımızın haftalık yaptığı anketler yüzde 55- 60 oranlarındadır. Çok mutluyuz ve inanıyoruz ki Onikişubat İlçe Teşkilatımız halk ile el ele verip Onikişubat’ı, Dr. Fatih Mehmet Ceyhan’a emanet edeceğine inanıyorum. Biz ilçe başkanımız Şahin Us başkanımızın liderliğinde çok iyi çalışan bir teşkilatız. Belediye başkan adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan ile birlikte genç dinamik ve vizyon olarak Onikişubat ilçemizi hak ettiği müreffeh yere getirmek için büyük bir gayret ve azimle çalışmalara devam ediyoruz. Tüm Türkiye ye model bir ilçe için çalışmalarımız ve mücadelemiz devam ediyor.”