TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

THY Avrupa Ligi'nde play-off heyecanı başlıyor THY Avrupa Ligi'nde play-off heyecanı başlıyor

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 01.04.2024 Karar No: 47

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Selahattin ABACI, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile Kahramanmaraş ASKF Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 30 Mart 2024 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

DOĞUKENT

30.03.2024

10:00

U17

A

EDELERSPOR

1962 KARTALSPOR

2-5

2

DOĞUKENT

30.03.2024

12:00

U17

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

AEL SPOR

5-4

3

DOĞUKENT

30.03.2024

14:00

U15

C

AEL SPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

12-0

4

DOĞUKENT

30.03.2024

15:30

U15

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1-1

5

DOĞUKENT

30.03.2024

17:00

U15

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

3-4

6

DOĞUKENT

30.03.2024

20:00

U17

B

ULUDAZSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

2-3

7

BELEDİYE

30.03.2024

10:00

U17

A

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ARSAN SÜMERSPOR

1-3

8

BELEDİYE

30.03.2024

12:00

U15

B

BÖRTEÇİNSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

5-0

9

BELEDİYE

30.03.2024

13:30

U15

A

AS VEFA

K.MARAŞ BATIKALESPOR

7-0

10

BELEDİYE

30.03.2024

15:00

U17

B

KARTALGÜCÜSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1-5

11

BELEDİYE

30.03.2024

17:00

U15

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

MARAŞSPOR

3-0

12

BELEDİYE

30.03.2024

20:00

U17

A

AS VEFA

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

7-1

13

FERHUŞ

30.03.2024

10:00

U17

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

1-3

14

FERHUŞ

30.03.2024

12:30

U15

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

NECİP FAZILSPOR

3-3

15

FERHUŞ

30.03.2024

15:00

U17

B

HELETE DEMİRSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

2-2

16

FERHUŞ

30.03.2024

17:30

U15

A

HELETE DEMİRSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

5-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

7

YASİN

DARICI

1940842

17

İlk Resmi Müsabaka

01.04.2024

2

HELETE DEMİRSPOR

11

HASAN BASRİ

AYTEKİN

1948255

17

İlk Resmi Müsabaka

01.04.2024

3

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

19

FATİH MEHMET

IŞIK

1947443

17

İlk Resmi Müsabaka

01.04.2024

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ARSAN SÜMERSPOR

7

AHMET HAKAN

HACIBEBEKOĞLU

1958938

15

Tedbirli

01.04.2024

2

AS VEFA

8

ÖMER EMİN

YILDIRIM

1947013

17

Tedbirli

01.04.2024

3

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

4

MUSTAFA CAN

KIRKLARELİ

1955115

17

Tedbirli

01.04.2024

4

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

9

AHMET

BOLAT

1944518

17

Tedbirli

01.04.2024

4- 30.03.2024 tarihinde Belediye Sahasında oynanması gereken Döngele Bozdağspor-Maraşspor U15 müsabakasında 5 kişilik liste veren Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

5- 2023/2024 Futbol Sezonu Hacı Ömer TUĞSAT U13 Ligi fikstür çekiminin 08 Nisan 2024 tarihinde saat 15:00 te ASKF Toplantı Salonunda yapılmasına;

6- 06-09 Nisan 2024 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

MERKEZ1

06.04.2024

10:00

U17

B

ULUDAZSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2

MERKEZ1

06.04.2024

12:00

U17

A

ARSAN SÜMERSPOR

AS VEFA

3

MERKEZ1

06.04.2024

14:00

U17

A

1962 KARTALSPOR

KÜMBETSPOR

4

MERKEZ1

06.04.2024

16:00

U15 PLAY-OFF

AS VEFA

BÖRTEÇİNSPOR

5

DOĞUKENT

06.04.2024

12:00

U17

B

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

AEL SPOR

6

DOĞUKENT

06.04.2024

14:00

U15 PLAY-OFF

HELETE DEMİRSPOR

AEL SPOR

7

DOĞUKENT

06.04.2024

16:00

U17

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HELETE DEMİRSPOR

8

FERHUŞ

06.04.2024

11:00

U17

A

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

9

FERHUŞ

06.04.2024

13:30

U15 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

TÜRKOĞLU İSTİKLALGÜCÜSPOR

10

FERHUŞ

06.04.2024

16:00

U17

A

ONİKİŞUBATSPOR

EDELERSPOR

11

MERKEZ1

07.04.2024

10:00

U17

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

12

MERKEZ1

07.04.2024

12:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

KOÇ CRİSTALSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

13

MERKEZ1

07.04.2024

14:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

BERTİZSPOR

14

MERKEZ1

07.04.2024

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

PAZARCIK AKSUSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

15

DOĞUKENT

07.04.2024

10:00

2.AMATÖR

A

KURTULUŞ 1920 SPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

16

DOĞUKENT

07.04.2024

12:00

2.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

17

DOĞUKENT

07.04.2024

14:00

2.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

1962 KARTALSPOR

18

DOĞUKENT

07.04.2024

16:00

2.AMATÖR

A

KÜMBETSPOR

ULUDAZSPOR

19

BELEDİYE

07.04.2024

13:00

2.AMATÖR

B

AS VEFA

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

20

BELEDİYE

07.04.2024

15:00

2.AMATÖR

B

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

TURKUAZSPOR

21

FERHUŞ

07.04.2024

15:00

BAL

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

KİLİSSPOR

22

MERKEZ1

09.04.2024

12:00

U17

A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

23

MERKEZ1

09.04.2024

14:00

U17

A

KÜMBETSPOR

ONİKİŞUBATSPOR

24

DOĞUKENT

09.04.2024

12:00

U17

A

EDELERSPOR

DÖNGELE BOZDAĞSPOR

25

DOĞUKENT

09.04.2024

14:00

U17

A

AS VEFA

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

   Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Fatih DEMİR

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Ali AKSU

Selahattin ABACI

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Editör: Akif Arslan