Kahramanmaraş Tabip Odası’nın 27-28 Nisan’da yapılan olağan genel kurulu ilçe seçim kurulu tarafından da onaylandı ve yeni yönetim mazbatasını aldı.

Verilen bilgiye göre; Kahramanmaraş Tabip Odası olarak 27-28 Nisan 2024 tarihlerinde olağan genel kurulu yapıldı. 28 Nisan 2024 tarihinde yapılan seçimlerin sonucu ilçe seçim kurulu tarafından açıklandı.  Buna göre Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu mazbatasını alarak göreve başladı.

Tabip Odası Yeni Yönetimi Belirlendi (1)

Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yaptı. Başkanlığa Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı ve Tekerek Aile Sağlığı Merkezi doktorlarından Lütfi Tiyekli getirilirken, Markasi Hastanesi Radyologlarından Dr. Mehmet Akif Sarıca, genel sekreter oldu. Türkoğlu 1. Nolu Aile Sağlığı Merkezinden Dr. Tuğrul Sevim, muhasip üye ve Markasi Hastanesi Ürologu Dr. Orhan Sünbül, veznedar olurken; Necip Fazıl Şehir Hastanesi Dâhiliye Uzmanı Dr. Ömer Kalaylı, Fazıl Şehir Hastanesi Biyokimya Uzmanı Dr. Gürkan Çıkım ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olan serbest hekim Sercan Uysal Çetin de yönetim kurulu üyesi oldular.

Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Dr. Lütfi Tiyekli, en kısa zamanda bir toplantı yapmak istediklerini kaydetti.

Büyükşehir, evlenecek genç çiftlerin yanında Büyükşehir, evlenecek genç çiftlerin yanında

Tabip Odası Yeni Yönetimi Belirlendi (2)