Türkiye’de kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden Tchibo, mangodan hindistan cevizine her yudumda yoğun meyve tatlarının öne çıktığı Temmuz ayı içecekleriyle yaza renk, lezzet ve ferahlık katmaya hazır.

 Tchibo’dan Yaz Sıcaklarına Buz Gibi Bir Dokunuş (2)

Hentbolde Avrupa Ligi ve Kupası kura çekimleri belli oldu Hentbolde Avrupa Ligi ve Kupası kura çekimleri belli oldu

Tchibo,mevsime özel tatlara göre dönemsel yenilediği menüsünün Temmuz ayı içecekleri Spicy Go Mango, Yuzu Breeze ve Oat Cocos Latte ile sıcak havalara enfes bir serinlik getiriyor.

Tchibo’dan Yaz Sıcaklarına Buz Gibi Bir Dokunuş (1)

Mango, çarkıfelek meyvesi ve baharat aromalarının yoğun lezzetini doyasıya hissettiren Spicy Go Mango, Tchibo’nun özel yapım kreması üzerine yakut süt baharatı süslemesiyle servis ediliyor.

Tchibo’dan Yaz Sıcaklarına Buz Gibi Bir Dokunuş (4)

Yuzu Breeze, özel şurup aroması cloudy lemonade ve üzerinde dondurularak kurutulmuş lime dilimi detayıylamevsimin en fresh içeceği olmaya aday.

Tchibo’dan Yaz Sıcaklarına Buz Gibi Bir Dokunuş (5)

Serin bir yaz esintisihissiyatı yaşatan vegan lezzet Oat Cocos Latte ise yulaf sütü ve yoğun hindistan cevizi aromasının harmonisinden doğuyor.

Tchibo’dan Yaz Sıcaklarına Buz Gibi Bir Dokunuş (3)

Tchibo, Temmuz ayı itibarıyla Spicy Go Mango, Yuzu Breeze ve Oat Cocos Latte ile tüm mağazalarında lezzet tutkunlarına hem renkli hem serinletici bir içim deneyimi yaşatmaya hazır.

https://www.tchibo.com.tr/

Editör: Akif Arslan